Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 62

[Wagner János: Magyarország virágos növényei. A Hoffmann K. növényatlaszának képeivel. A Dr. Hoffmann Gy. átdolgozta harmadik kiadás alapján írta: - -. A magyar szöveget átnézte Mágocsy-Dietz Sándor. 67 táblán 375 színes és 582 szövegközti képpel. A Kir. M. Természettudományi Társulat támogatásával. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat LXXI. Bp.,[1902], Athenaeum,] I-II, VII-XXV+1+241 p. + LX+ LXVI-LXVII (kromolitográfiák) t. Első kiadás. Kiadói szecessziós javított gerincű aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, javított gerinccel és kötéssel, a táblák belsején lapok és szennylapok pótoltak, hiányzó címlappal és előszóval (III/IV, V/VI), 5 tábla hiányzik (LXI-LXV), foltos lapélekkel.
20100.

9 000 HUF
24,39
28,13

Marik Miklós: Csillagászat. Szerk.: - -. Bp., 1989, Akadémiai, 867 p.+XLVIII t. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20101.

11 000 HUF
29,81
34,38

20102.

10 000 HUF

20103.

8 000 HUF

20104.

7 000 HUF
18,97
21,88

Soos Mihály: Éghajlattan, a természettudományok kedvelőinek. Pest, 1870, Athenaeum, XIV+2+461+4 p.+3 (színes litográfiák) t. Szövegközti fametszetű képanyaggal és 1 egészoldalas, színes litográfiával, valamint 3 színes, litografált táblával. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal.
20105.

8 000 HUF

Anton, Karl Gottlob: Geschichte der teutschen Landwirthschaft von den ältesten Zeiten bis zu Ende des funfzehnten Jarhunderts. Ein Versuch. Erster Theil. (von 3). 486p., 8, 4 kih tábla. Sérült félbőr kötésben.
20106.

6 000 HUF

20107.

5 000 HUF

Kuhne Lajos. Az uj gyógyitó tudomány, vagy a betegségek egységéről szóló tan és az ezen alapuló egységes, orvosság és sebészeti műtét nélküli gyógyitás. Szombathely, 1896. Mach Henrik. 1t. 134p. + (4)p. Aranyozott egészvászon kötésben.
20108.

5 000 HUF

Szabó László Gy. (szerk.) Lárencz László: Dél-Dunántúl neves gyógyszerészei. Dedikált Pécs, 2014. 185p. Kiadói kartonált papírkötésben
20109.

5 000 HUF

Darányi Gyula (szerk.): Az öröklési és fajfenntartási hygiéne alapjai. (Előadások.) Közegészségügyi Könyvtár 16. sz. Bp., 1935, Országos Közegészségi Egyesület Tudományos Szakosztálya. Egyetlen kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé koszos borítóval, egyébként jó állapotban, a címlapon "Szerzői tisztelet példány" bélyegzéssel. (Ritka!)
20110.

4 000 HUF

20111.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF