20119.
Closed 490. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
3 000 HUF
Topinard, [Paul] Pál: Az anthropológia kézi könyve. Broca Pál előszavával. Ford.: Pethő Gyula és Török Aurél. Bp., 1881, Kir. M. Természettudományi Társulat (Franklin-ny.), XXXII+768 p. Egyetlen magyar kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, kissé sérült, fakó gerinccel, helyenként lapszéli ázásnyomokkal.