Printed Materials

Number of items: 258

17626.

4 000 HUF

ca 1935 5 db Antenna c. képes rádió hetilap szám
17627.

3 000 HUF

1935 Az Est 25 éves jubileumi számának I-VI. mellékletei (6 db), változó állapotban, kisebb sérülésekkel
17628.

1 600 HUF

cca 1935 Dimanches Hongrois, háromrészes, rajzos art deco kiadvány, szign.: Mallász-Dallos, Klösz nyomás, szép állapotban
17629.

3 600 HUF
9,76
11,25

1936 Országút, az alkotmányhű magyar fiatalság szemléje, II. évf. 6-7. és 9. számok, benne számos érdekes írással, közte: Avar Béla: Reflexiók a trianoni évfordulóhoz; Bodor György: Trianon az alkotmányban; Sós Pál: Úton a bukovinai székelyek közt; Bánsághy Ferenc: Magyarirtás Romániában; stb. Kiadói tűzött papírkötés, sérülésekkel. + 1937 Új Magyar Szalon II. évf. 2. száma, 1937. jan. 15., fekete-fehér fotókkal (közte Angelo, Rónai, Várkonyi felvételei). Kiadói tűzött papírkötés, minimálisan sérült.
17630.

1 400 HUF

1936 A Pátria klub álarcos magyar bálja, meghívó borítékkal
17631.

5 000 HUF

1937 Az Est hármas könyve 1937. Bp, Est Lapkiadó. Kiadói papírkötésben, foltos, ázott, kopott.
17632.

1 800 HUF

17633.

1 800 HUF

1939 Esztergom, A Szűz Máriáról nevezett Szent Ferenc-rend Esztergomi Szent Antal Gimnáziumának évkönyve, 93p
17634.

1 600 HUF

17635.

5 000 HUF

1940 Bp., A m. kir. minisztérium 5.680/1940. M. E. számú rendelete, a visszacsatolt felvidéki illetőleg visszatért kárpátaljai területeken volt lelkészek, lelkészi özvegyek és árvák ellátásnak szabályozása tárgyában, 2 sztl. oldal, hajtásnyomokkal
17636.

2 000 HUF

1940 Magyar Naptár az 1941. esztendőre, a nemzeti tudatot erősítő írásokkal és motívumokkal, jó állapotban, 88p
17637.

3 800 HUF
10,30
11,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF