https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Printed Materials Number of items: 258
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3366249
17662
490
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1945 Az MKP szeminárium 2 db füzete: Kádár János és Révai József munkái csak párttagok részére
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3277583
17663
490
0
4000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
[Folyóirat] Huszadik Század. Társadalomtudományi és politikai szemle. Szerkeszti Csécsy Imre. Megjelenik kéthavonkint. 35. évfolyam, 2. szám, Budapest, 1947 (Benne: Békét Csehszlovákiával, A Dunai Konföderációról) és 36. évf. 2. szám Budapest, 1948. Társadalomtudományi Társaság (Antiqua Rt. ny.) (Durkheim a demokráciáról, Szabó József: A szabadság új értelme) A Huszadik Század társadalomtudományi folyóirat a múlt század meghatározó szociológiai periodikája volt, 1900-1919 között polgári radikális szellemben Jászi Oszkár szerkesztette. A lap 1926-1939 között, névváltoztatás után Századunk címmel jelent meg, előbb Vámbéry Rusztem, majd 1934-től Csécsy Imre szerkesztésében.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
3366860
17664
490
0
3600
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1947 7 db színházi, jazz és cirkusz kisplakát
Starting price:
3 600 HUF
3337245
17665
490
0
1800
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1948 Budapest 1848 Hongire, fekete-fehér képekkel illusztrált francia nyelvű naptár, a november a borító elülső része hiányzik.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
3314838
17666
490
0
2400
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1949 A magyar városok háztartási viszonyai az 1946/47. és 1947/48. évben, különlenyomat Budapest Székesfőváros Évkönyvéből, 52p
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
3351069
17667
490
0
5000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1949 11 db korabeli újság a Rajk perről
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
3344231
17668
490
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1949 Vidáman választunk. Humoros választási újság kommunista propagandával 4p.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3215024
17669
490
0
1600
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1949 Népnevelő. Anyag üzemi és városi agitációhoz, népnevelők és pártbizalmiak részére. 10. sz., 1949. márc. 5. Kiadja a MDP Központi Vezetősége Agitációs Osztálya. Bp., Szikra-ny., 24 p. Fűzés nélkül, egy lap kissé sérült.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3262232
17670
490
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1950 A kötelező mezőgazdasági biztosítás, prospektus, Bp., Vörös Csillag-ny., hajtott, 1 sztl. lev., 19x14 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3352306
17671
490
0
4000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1950 6 db Városképes leporello Balatonalmádi, Szilvásvárad, Siklós, Budapest, Tihany, Salgótarján
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
3366805
17672
490
0
3000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
ca 1950 Magyar nők nőnapi köszöntése rákosi címerrel 15x15 cm
Starting price:
3 000 HUF
3241202
17673
490
0
2600
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1951-1954 Nők Lapja 7 db száma (III. évf. 18., 19., 21., 22., 23., 31. sz. + VI. évf. 9. sz.), vegyes állapotban
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment