https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 258

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1921 Irredenta pecsétes képeslap "Csonka Magyarország nem ország..."
1
17590.

1921 Irredenta pecsétes képeslap "Csonka Magyarország nem ország..."

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
1
 
1922 Ipari és kereskedelmi beszerzési források. Handels-Handbuch für den Orient. Alamanach Commercial Pour L'Orient. Szerk. a m. kir. Kereskedelmi Muzeum aligazgatója A[rmin] Sasvári. Bp., 1922, Pallas, 1 (térkép) t.+XXVIII.+784 p. Francia és német nyelven. Korabeli reklámokkal. Fekete-fehér szövegközti képekkel illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, volt könyvtári példány, a térképen szakadással, a lapok alsó szélein szakadásokkal (703-770.), aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.
1
17591.

1922 Ipari és kereskedelmi beszerzési források. Handels-Handbuch für den Orient. Alamanach Commercial Pour L'Orient. Szerk. a m. kir. Kereskedelmi Muzeum aligazgatója A[rmin] Sasvári. Bp., 1922, Pallas, 1 (térkép) t.+XXVIII.+784 p. Francia és német nyelven. Korabeli reklámokkal. Fekete-fehér szövegközti képekkel illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, volt könyvtári példány, a térképen szakadással, a lapok alsó szélein szakadásokkal (703-770.), aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
Az Est hármaskönyve 1923 Budapest 1923. Athenaeum. 708 p. Kiadói, papírkötésben
1
17592.

Az Est hármaskönyve 1923 Budapest 1923. Athenaeum. 708 p. Kiadói, papírkötésben

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
cca 1924 A Sziget Club Mah Jong szabályai. Bp., Kertész József-ny., 20 p. Kiadói tűzött papírkötés, foltos.
1
17593.

cca 1924 A Sziget Club Mah Jong szabályai. Bp., Kertész József-ny., 20 p. Kiadói tűzött papírkötés, foltos.

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 
Az Est hármaskönyve.A szász éves Jókai emlékére. Budapest 1925. Athenaeum. 301p. Kiadói, kissé sérült papírkötésben
1
17594.

Az Est hármaskönyve.A szász éves Jókai emlékére. Budapest 1925. Athenaeum. 301p. Kiadói, kissé sérült papírkötésben

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
1925 Magyar Rádió Újság II. évf. 31. száma, 1925. aug. 15. Szerk.: Laszgallner Ernő. A borítón Byssz Róbert art deco grafikájával. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, 12 p.
1
17595.

1925 Magyar Rádió Újság II. évf. 31. száma, 1925. aug. 15. Szerk.: Laszgallner Ernő. A borítón Byssz Róbert art deco grafikájával. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, 12 p.

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
1
 
1925 A ciszterci rend székesfehérvári Szent István Reálgimnáziumának CXII. értesítője az 1924-25. iskolai évről. Székesfehérvár, 1925, Debreczenyi István-ny., 86+(2) p.+ 4 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, sérült, javított borítóval és gerinccel, néhány lapon beragasztott fotókkal, névsorokkal, bejegyzésekkel.
1
17596.

1925 A ciszterci rend székesfehérvári Szent István Reálgimnáziumának CXII. értesítője az 1924-25. iskolai évről. Székesfehérvár, 1925, Debreczenyi István-ny., 86+(2) p.+ 4 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, sérült, javított borítóval és gerinccel, néhány lapon beragasztott fotókkal, névsorokkal, bejegyzésekkel.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
1926 Diarium, azaz előjegyzési naptár az 1926-ik esztendőre. Bp., Kir. M. Egyetemi Ny., 62 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, egyik sarkán lyukasztással.
1
17597.

1926 Diarium, azaz előjegyzési naptár az 1926-ik esztendőre. Bp., Kir. M. Egyetemi Ny., 62 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, egyik sarkán lyukasztással.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1926 Intim Pista naptára szerk Erődi Jenő
1
17598.

1926 Intim Pista naptára szerk Erődi Jenő

 
The item is not available
Starting price:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Number of bids:
0
 
1928 A Diósgyőri M. Királyi Állami Vas, Acél és Gépgyár közjóléti és kulturális intézményei. Képes füzet. Papírkötésben, zsinórfűzéssel. 22p francia nyelvű szöveg . + 24 t. képek .Zsinórfűzött papírkötésben 25x16 cm
1
17599.

1928 A Diósgyőri M. Királyi Állami Vas, Acél és Gépgyár közjóléti és kulturális intézményei. Képes füzet. Papírkötésben, zsinórfűzéssel. 22p francia nyelvű szöveg . + 24 t. képek .Zsinórfűzött papírkötésben 25x16 cm

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
1
 
1928. Bécs és Alsó-Ausztria. Borítóterv: Hermann Kosel. / Wien und Niederösterreich. Bécs és Alsó-Ausztria szövetségi tartományok idegenforgalmi bizottsága. / Fremdenverkehrskommission der Bundesländer Wien und Niederösterreich. Sérült borítóval. / Mit beschädigtem Einband.
1
17600.

1928. Bécs és Alsó-Ausztria. Borítóterv: Hermann Kosel. / Wien und Niederösterreich. Bécs és Alsó-Ausztria szövetségi tartományok idegenforgalmi bizottsága. / Fremdenverkehrskommission der Bundesländer Wien und Niederösterreich. Sérült borítóval. / Mit beschädigtem Einband.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1928 A Pesti Hírlap emlékkönyve. Ötven esztendő. 1878-1928. Bp., Légrády-ny., 144 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval,gazdag képanyaggal, benne irredenta
1
17601.

1928 A Pesti Hírlap emlékkönyve. Ötven esztendő. 1878-1928. Bp., Légrády-ny., 144 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval,gazdag képanyaggal, benne irredenta

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment