Printed Materials

Number of items: 258

cca 1930-1950 4 db osztrák idegenforgalmi és télisport prospektus, turistatérkép, változó állapotban
17614.

1 200 HUF

cca 1930-1980 Vegyes szentkép tétel, kb. 20-25 db, valamint közte 2 db régebbi keményhátú fotóval, rajta papokkal.
17615.

1 600 HUF

cca 1930/40, 3 darab turisztikai fotóalbum, kiadvány
17616.

2 000 HUF

cca 1930-1940 Sopron - Hungaria, fekete-fehér képekkel illusztrált, többnyelvű idegenforgalmi prospektus. Sopron, Röttig-Romwalter-ny., 6 sztl. lev. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval.
17617.

2 000 HUF

1931 Közlekedés, jogi, társadalmi és gazdasági folyóirat III. évf. 1. szám + 1908 Tűzoltók és Mentők Szakközlönye IV. évf. 4. szám. 16p. + egy vasúti fuvarlevél
17618.

4 000 HUF

1931,1932 2 db Szegedi ipariskolai értesítő:
17619.

1 600 HUF

17620.

1 200 HUF

1932 Kassai Ujásg (Kaschauer Zeitung) 94,. évf. 161. sz., 1934. jul. 17. Főszerk.: Köves Illés. Sérült, szakadozott, hiányos (9/10), 1-8,11-12 p.
17621.

2 000 HUF

17622.

900 HUF
2,44
2,81

1934-1935 A Mária Kongregáció c. folyóirat több évfolyamának egybekötött számai (XXVII., XXVIII., XIX. évfolyamok). Kiadja a Budapesti Jézustársasági Rendház. A címlapokon D. Szabó István (1905-1990) grafikáival. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kissé kopott, foltos borítóval.
17623.

1 000 HUF

1934-1938 Reklámélet folyóirat 6 száma. Szerk.: Balogh Sándor. Köztük:  1934. jan., március. VII. évf. 1.,3. sz. Bp., Tipográfiai Műintézet - Hungária -ny., 2+14 p.+1 t. A januári szám borítója Gönczi-Gebhardt Tibor munkája.; 2+6+12+7-10+13-24 p. + 4+2 t. A márciusi szám borítója Radó György munkája. Kiadói papírkötés, a januári számban 2 melléklet hiányos, a márciusi szám szakadt, benne melléklethiánnyal.;  1936 január, április. IX. 1., 4. szám. Bp., Löbl Dávid és Fia, 26 p.+1 t. A januári szám borítója Gábor Pál munkája.; II+1-12+17-30 p. Az áprilisi szám borítója Konecsni György munkája. Kiadói papírkötés, a januári szám borítója leszakadt, egy lap sérült, és két lapja összeragadt, és egy melléklet hiányzik, az áprilisi szám hiányos.;  1938. május, november. XI. évf. 5. és 11. szám. Bp., Ifj. Kellner Ernő-ny., 1-8+13-20 p.; 1-6+2+17-20 p. Mind a májusi, és a novemberi szám hiányos.;  Fekete-fehér fotókkal és korabeli reklámokkal illusztráltak.
17624.

1934-1938 Reklámélet folyóirat 6 száma. Szerk.: Balogh Sándor. Köztük:

1934. jan., március. VII. évf. 1.,3. sz. Bp., Tipográfiai Műintézet - Hungária -ny., 2+14 p.+1 t. A januári szám borítója Gönczi-Gebhardt Tibor munkája.; 2+6+12+7-10+13-24 p. + 4+2 t. A márciusi szám borítója Radó György munkája. Kiadói papírkötés, a januári számban 2 melléklet hiányos, a márciusi szám szakadt, benne melléklethiánnyal.;

1936 január, április. IX. 1., 4. szám. Bp., Löbl Dávid és Fia, 26 p.+1 t. A januári szám borítója Gábor Pál munkája.; II+1-12+17-30 p. Az áprilisi szám borítója Konecsni György munkája. Kiadói papírkötés, a januári szám borítója leszakadt, egy lap sérült, és két lapja összeragadt, és egy melléklet hiányzik, az áprilisi szám hiányos.;

1938. május, november. XI. évf. 5. és 11. szám. Bp., Ifj. Kellner Ernő-ny., 1-8+13-20 p.; 1-6+2+17-20 p. Mind a májusi, és a novemberi szám hiányos.;

Fekete-fehér fotókkal és korabeli reklámokkal illusztráltak.

24 000 HUF
65,04
75,00

17625.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF