Printed Materials Number of items: 258
3367310
17602
490
Printed Materials
1928 Magyar Általános Kőszénbánya Rt. - Közlemények a ,,Citodur" védjegyű tatai bauxitcementről. Bp., Rigler József Ede-ny., 1 sztl. lev.+ 15 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, szétvált borítóval. + 1940 A Citadur védjegyü bauxitcement gyakorlati alkalmazásának ujabb feltételei. Különlenyomat ,,A Vállalkozók Lapja" 1940 április 25. számából. Bp., Otthon-ny., 8 p. Kiadói tűzött papírkötés.
1 000 HUF
3197221
17603
490
Printed Materials
1 400 HUF
3331703
17604
490
Printed Materials
1929 Az Athenaeum almanachja. Bp., Athenaeum, 134 p.+ 8 (fekete-fehér fotók) t. Korabeli félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
2 600 HUF
3336790
17605
490
Printed Materials
1929 Bp., A Budapesti I. Ker. M. Kir. Állami Verbőczy István Reálgimnázium értesítője az 1928-29. iskolai évről, 106p
1 600 HUF
3344303
17606
490
Printed Materials
1929 A Magyar Királyi Dohányegyedáruság statisztikája az 1928/29. költségvetési évről. Kiadja: a Magyar Királyi Dohányjövedéki Központi Igazgatóság. Bp., 1929, M. Kir. Áll. Ny., sérült, hiányos.
1 800 HUF
3366231
17607
490
Printed Materials
ca 1930 Szentképek 2 db Kaszap István
2 000 HUF
3313161
17608
490
Printed Materials
ca 1930-1940 Vegyes papírrégiség tétel, benne megfejteni való aláírások, levélzárók, bőröndcímkék, stb
2 600 HUF
3292007
17609
490
Printed Materials
cca 1930 2 db olaszországi képes utazási prospektus, füzet 52 , 30 p.
1 200 HUF
3366232
17610
490
Printed Materials
cca 1930 Kb 50 db szentkép
2 400 HUF
3212047
17611
490
Printed Materials
cca 1930 4 db koncert meghívó
2 000 HUF
3366233
17612
490
Printed Materials
cca 1930 Kb 40 db szentkép
2 400 HUF
3367718
17613
490
Printed Materials
cca 1930 Tolnai abc 22 p. Képes kiadvány, kis sérüléssel
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house