Printed Materials

Number of items: 258

1928 Magyar Általános Kőszénbánya Rt. - Közlemények a ,,Citodur" védjegyű tatai bauxitcementről. Bp., Rigler József Ede-ny., 1 sztl. lev.+ 15 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, szétvált borítóval. + 1940 A Citadur védjegyü bauxitcement gyakorlati alkalmazásának ujabb feltételei. Különlenyomat ,,A Vállalkozók Lapja" 1940 április 25. számából. Bp., Otthon-ny., 8 p. Kiadói tűzött papírkötés.
17602.

1 000 HUF

17603.

1 400 HUF

1929 Az Athenaeum almanachja. Bp., Athenaeum, 134 p.+ 8 (fekete-fehér fotók) t. Korabeli félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
17604.

2 600 HUF
7,05

1929 Bp., A Budapesti I. Ker. M. Kir. Állami Verbőczy István Reálgimnázium értesítője az 1928-29. iskolai évről, 106p
17605.

1 600 HUF

1929 A Magyar Királyi Dohányegyedáruság statisztikája az 1928/29. költségvetési évről. Kiadja: a Magyar Királyi Dohányjövedéki Központi Igazgatóság. Bp., 1929, M. Kir. Áll. Ny., sérült, hiányos.
17606.

1 800 HUF

ca 1930 Szentképek 2 db Kaszap István
17607.

2 000 HUF

ca 1930-1940 Vegyes papírrégiség tétel, benne megfejteni való aláírások, levélzárók, bőröndcímkék, stb
17608.

2 600 HUF
7,05

cca 1930 2 db olaszországi képes utazási prospektus, füzet 52 , 30 p.
17609.

1 200 HUF

cca 1930 Kb 50 db szentkép
17610.

cca 1930 Kb 50 db szentkép

2 400 HUF

cca 1930 4 db koncert meghívó
17611.

cca 1930 4 db koncert meghívó

2 000 HUF

cca 1930 Kb 40 db szentkép
17612.

cca 1930 Kb 40 db szentkép

2 400 HUF

cca 1930 Tolnai abc 22 p. Képes kiadvány, kis sérüléssel
17613.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF