https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 259

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1922 A Fejér Megyei Széchenyi Szövetség meghívója a jótékony célú Széchenyi táncestélyre
1
18603.

1922 A Fejér Megyei Széchenyi Szövetség meghívója a jótékony célú Széchenyi táncestélyre

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
5
 
1922 Ipari és kereskedelmi beszerzési források. Handels-Handbuch für den Orient. Alamanach Commercial Pour L'Orient. Szerk. a m. kir. Kereskedelmi Muzeum aligazgatója A[rmin] Sasvári. Bp., 1922, Pallas, 1 (térkép) t.+XXVIII.+784 p. Francia és német nyelven. Korabeli reklámokkal. Fekete-fehér szövegközti képekkel illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, volt könyvtári példány, a térképen szakadással, a lapok alsó szélein szakadásokkal (703-770.), aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.
1
18604.

1922 Ipari és kereskedelmi beszerzési források. Handels-Handbuch für den Orient. Alamanach Commercial Pour L'Orient. Szerk. a m. kir. Kereskedelmi Muzeum aligazgatója A[rmin] Sasvári. Bp., 1922, Pallas, 1 (térkép) t.+XXVIII.+784 p. Francia és német nyelven. Korabeli reklámokkal. Fekete-fehér szövegközti képekkel illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, volt könyvtári példány, a térképen szakadással, a lapok alsó szélein szakadásokkal (703-770.), aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
1925 A Szakácsművészet - A Magyarországi Szakácsok Havi Folyóirata III. évfolyam 2-3. szám, hajtott
1
18605.

1925 A Szakácsművészet - A Magyarországi Szakácsok Havi Folyóirata III. évfolyam 2-3. szám, hajtott

 
Sold
Starting price:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Number of bids:
1
 
1926 Intim Pista naptára szerk Erődi Jenő
1
18606.

1926 Intim Pista naptára szerk Erődi Jenő

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Number of bids:
0
 
1926 Vicinális Dugóhúzó. A Királyi József Műegyetem mérnök és gépészmérnök hallgatóinak kiadványa. Szerk.: Pávó Elemér et al. Bp., "Pátria"-ny., 79+(1) p. A rajzok Nemes Tihamér munkái. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval, belül jó állapotban. Számozott (134./700), őriszentpéteri Babos Geyza (1895-1970) gépészmérnök nevére szóló ex libris-szel.
1
18607.

1926 Vicinális Dugóhúzó. A Királyi József Műegyetem mérnök és gépészmérnök hallgatóinak kiadványa. Szerk.: Pávó Elemér et al. Bp., "Pátria"-ny., 79+(1) p. A rajzok Nemes Tihamér munkái. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval, belül jó állapotban. Számozott (134./700), őriszentpéteri Babos Geyza (1895-1970) gépészmérnök nevére szóló ex libris-szel.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
9
 
1927 Literatura almanachja. Beszámoló a szellemi életről. Bp., 1927, Lantos. Általános magyar könyvjegyzék második bővített és javított kiadásával. 806 p. Kiadói félvászonkötés, kissé sérült gerinccel, foltos gerinccel és borítóval, kissé sérült kötéssel.
1
18608.

1927 Literatura almanachja. Beszámoló a szellemi életről. Bp., 1927, Lantos. Általános magyar könyvjegyzék második bővített és javított kiadásával. 806 p. Kiadói félvászonkötés, kissé sérült gerinccel, foltos gerinccel és borítóval, kissé sérült kötéssel.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
1927 KLM repülőtársaság ismertető füzete, képekkel, 32p
1
18609.

1927 KLM repülőtársaság ismertető füzete, képekkel, 32p

 
Sold
Starting price:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Number of bids:
6
 
1927 Vicinális Dugóhúzó. A Királyi József-Műegyetem mérnök és gépészmérnök hallgatóinak kiadványa. Szerk.: Pávó Elemér, Fejér Vilmos, Nemes Tihamér, Syrek János. Bp., "Pátria"-ny., 79+(1) p. A rajzok Nemes Tihamér munkái. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, belül jó állapotban. Számozott (152.), őriszentpéteri Babos Geyza (1895-1970) gépészmérnök nevére szóló ex libris-szel.
1
18610.

1927 Vicinális Dugóhúzó. A Királyi József-Műegyetem mérnök és gépészmérnök hallgatóinak kiadványa. Szerk.: Pávó Elemér, Fejér Vilmos, Nemes Tihamér, Syrek János. Bp., "Pátria"-ny., 79+(1) p. A rajzok Nemes Tihamér munkái. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, belül jó állapotban. Számozott (152.), őriszentpéteri Babos Geyza (1895-1970) gépészmérnök nevére szóló ex libris-szel.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
4
 
1928 A Diósgyőri M. Királyi Állami Vas, Acél és Gépgyár közjóléti és kulturális intézményei. Képes füzet. Papírkötésben, zsinórfűzéssel. 22p francia nyelvű szöveg . + 24 t. képek .Zsinórfűzött papírkötésben 25x16 cm
1
18611.

1928 A Diósgyőri M. Királyi Állami Vas, Acél és Gépgyár közjóléti és kulturális intézményei. Képes füzet. Papírkötésben, zsinórfűzéssel. 22p francia nyelvű szöveg . + 24 t. képek .Zsinórfűzött papírkötésben 25x16 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Number of bids:
0
 
1928. Bécs és Alsó-Ausztria. Borítóterv: Hermann Kosel. / Wien und Niederösterreich. Bécs és Alsó-Ausztria szövetségi tartományok idegenforgalmi bizottsága. / Fremdenverkehrskommission der Bundesländer Wien und Niederösterreich. Sérült borítóval. / Mit beschädigtem Einband.
1
18612.

1928. Bécs és Alsó-Ausztria. Borítóterv: Hermann Kosel. / Wien und Niederösterreich. Bécs és Alsó-Ausztria szövetségi tartományok idegenforgalmi bizottsága. / Fremdenverkehrskommission der Bundesländer Wien und Niederösterreich. Sérült borítóval. / Mit beschädigtem Einband.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
1928 A Magyar Irodalmi és Művészeti Kongresszus értesítője. Bp., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 48 p. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült, foltos borítóval. + A Magyar Irodalmi és Művészeti Kongresszus Festészeti Szakosztálya (elnök: Csók István) meghívója a Fészek Művészklubban tartott ülésére, ifj. Olbert Károly festőművész részére címezve
1
18613.

1928 A Magyar Irodalmi és Művészeti Kongresszus értesítője. Bp., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 48 p. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült, foltos borítóval. + A Magyar Irodalmi és Művészeti Kongresszus Festészeti Szakosztálya (elnök: Csók István) meghívója a Fészek Művészklubban tartott ülésére, ifj. Olbert Károly festőművész részére címezve

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
1928 L'indicatore generale delle strade ferrate - olasz vasúti menetrend, 200p
1
18614.

1928 L'indicatore generale delle strade ferrate - olasz vasúti menetrend, 200p

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment