Printed Materials

Number of items: 259

1928 Vicinális Dugóhúzó. A Budapesti Magyar Királyi József-Műegyetem mérnök és gépészmérnök hallgatóinak kiadványa. Szerk.: Pávó Elemér, Beczkóy József, Nemes Tihamér, Halász Tibor, Syrek János. Bp., "Pátria"-ny., 83+(1) p. A rajzok Nemes Tihamér munkái. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, az elülső borítón sarokhiánnyal, belül jó állapotban. Számozott (89.), őriszentpéteri Babos Geyza (1895-1970) gépészmérnök nevére szóló ex libris-szel.
18615.

2 000 HUF
10

1928 ,,25000 magyar ifjú otthont kér!", a Keresztyén Ifjúsági Egyesületek Nemzeti Szövetsége (KIE) képes ismertető prospektusa, tűzött papírkötés, 24 p.
18616.

3 000 HUF

1928 2 db Párisi Divat divatújság
18617.

2 800 HUF

1928 A Pesti Hírlap emlékkönyve. Ötven esztendő. 1878-1928. Bp., Légrády-ny., 144 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, az első lapon sérüléssel.
18618.

1 600 HUF

1928 Az 50 éves Pesti Hirlap jubileumi albuma 1878-1928. Bp., 1928, Légrády, 1072 p. Szövegközi és egész oldalas képekkel, reklámokkal rendkívül gazdagon illusztrált. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, viseltes 1056p
18619.

2 000 HUF

1929 Budapesti útmutató és címtár. Rendőrségi zsebkönyv. IX. évfolyam. Szerk.: A m. kir. állami rendőrség budapesti őrszemélyzetének főparancsnoksága. Bp., 1929, Pallas-ny., 737 p. Oldalszámozáson kívüli táblákkal, hirdetésekkel. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
18620.

5 000 HUF

1929 Bp., Heller René okleveles gépészmérnök, Heller Farkas testvérének halotti értesítője, hajtott
18621.

2 000 HUF

1929 A Magyar Falu évkönyve. Naptár az 1929-ik közönséges évre. Bp., "Helios"-ny. A borító Jeney Jenő Béla (1874-1950) festőművész, grafikus, illusztrátor, karikaturista munkája. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadt, kissé foltos borítóval.
18622.

1 200 HUF

1930 A Magyar Újságírók Egyesületének meghívója Szabadság Lakomára a március 15-i nemzeti ünnep alkalmából a budapesti Royal Szálló éttermébe Elek Artúr író, újságíró, tanár részére, postán elküldve, jó állapotban
18623.

2 200 HUF
5,96
6,88

ca 1930 Madame Tussaud's panoptikum képes reklám nyomtatvány 80 p.
18624.

3 000 HUF

cca 1930 2 db olaszországi képes utazási prospektus, füzet 52 , 30 p.
18625.

1 800 HUF

cca 1930 4 db koncert meghívó
18626.

cca 1930 4 db koncert meghívó

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF