Printed Materials

Number of items: 259

1908 Zászlónk ifjúsági lap VI. évf. 7. száma, 1908. márc. 15. Kiadja a Regnum Marianum. Benne Radványi Kálmán ,,Uj március" c. versével; Horn Antal és Márton Lajos illusztrációival. Kiadói tűzött papírkötés, kissé szakadt, foltos borítóval, helyenként ázásnyomokkal.
18579.

1 000 HUF

18580.

2 000 HUF

1908-1909 A bortörvény fontosabb rendelkezései + Rendelet az új bortörvény 1908. évi XLVII. törvénycikk 14§-ában előírt bornyilvántartás vezetése tárgyában
18581.

3 600 HUF
9,76
11,25

1909 Frohe Jugend. Herausgegeben von ,,Kind und Kunst". Berlin, Brandus'schen Verlagsbuchhandlung, 1 (színes) t.+ 176 p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Korabeli, aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, a borítón és a gerincen némi kopással, egyébként jó állapotban, régi intézményi bélyegzőkkel.
18582.

2 200 HUF
5,96
6,88

cca 1910 Lobogók I. (A fontosabb hadi és kereskedelmi lobogók), színes illusztráció a Révai Nagy Lexikonából, 24x30,5 cm
18583.

1 600 HUF

cca 1910 A magyarok bejövetele, Feszty Árpád körképe, fekete-fehér leporelló, magyar és német nyelvű bevezető szöveggel, Bp., Magyar Sokszorosító Műipar Rt. (ezelőtt Divald Károly)-ny., a leporelló több részre vált, teljes méret: 11x201 cm
18584.

4 000 HUF

cca 1910 Küb am Semmering 8 oldalas képes bemutató nyomtatvány
18585.

2 400 HUF

1917 A pozsonyi (Felvidék) vendéglősök és kávésok tanonciskolájának értesítője az 1916-1917. iskolai évről, szép állapotban, 24p
18586.

5 000 HUF

1914 Adalékok Zemplén vármegye történetéhez 20. évfolyam 1. szám, újrakötött papírkötés, első lapon lapszéli sérülések
18587.

1 000 HUF

1916 A Volks-Zeitung november 22. száma a Ferenc József haláláról 16p.
18588.

1 000 HUF

1917 Tárcza Naptár, egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, 5x3 cm
18589.

1 400 HUF

1917 Illustrirte Zeitung c. német nyelvű lap 1917. jún. 14-i száma, fekete-fehér képekkel, hirdetésekkel, sérült, részben szétváló állapotban, 770-796 p.
18590.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF