Printed Materials

Number of items: 259

cca 1860-1865 Stroszmayer József (Josip Juraj Strossmayer / Joseph Georg Strossmayer) diakovári püspök, politikus portréja, ragasztott, 24,5×17 cm
18555.

3 000 HUF

1861 A Családi Kör hetilap II. évfolyamának 22. száma
18556.

1 000 HUF

18557.

4 000 HUF

18558.

2 400 HUF

1874 Irodalmi Értesítő Buzárovits Gusztáv (ezelőtt Sartori K.) könyv-, zene- és műkereskedéséből Esztergomban (Gran). 1. sz. Magyar feliratú szentképek jegyzéke. Esztergom, Horák Egyed-ny., 2 sztl. lev.
18559.

1 800 HUF

1880 Magyar nyelvőr. Szerk. és kiadja: Szarvas Gábor. Kilenczedik kötet. Bp., 1880, Pesti Könyvnyomda Rt.. Korabeli félvászon kötésben, sérült gerinccel és kötéssel, kopott borítóval, folttal.
18560.

1 200 HUF

1883 Fliegende Blätter. Band LXXIX. N. 1980-2005. A számoknál mellékletekkel (Beiblatt der Fliegende Blätter.) Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Korabeli reklámokkal. Félvászon-kötésben, kopott, sérült borítóval, és sérült gerinccel, szakadt, sérült lapokkal is, néhány kijáró lappal, megviselt állapotban.
18561.

2 000 HUF

cca 1890 Divatszalon, köztük több mellékletekkel (szabásminta), közte szabásminták (újság nélkül), és hiányos számok is. össz kb 15 szám
18562.

8 000 HUF

cca 1890-1900 Vallási témájú képek: Jézus viszi a keresztfát, Krisztus sírbatétele, Szűz Mária. 3 db színes litográfia, kisebb lapszéli sérülésekkel, foltokkal, 21x30 cm
18563.

1 000 HUF

cca 1890-1910 Különféle műlapok gyűjteménye, rajtuk festmények, grafikák ...stb. reprodukcióival, illusztrációkkal, kb. 50-60 db., különféle méretekben, változó állapotban, közte szakadtak is, 31x39 cm és 39x62 cm közötti méretben.
18564.

3 000 HUF

cca 1895-1900 Növények, 3 db melléklet a Pallas Nagy Lexikonából, jó állapotban, 24x30 cm
18565.

1 600 HUF

1897 Pester Lloyd szeptember 23. száma, 4p.
18566.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF