Printed Materials Number of items: 259
3327398
18627
486
Printed Materials
cca 1930 Igazságot Magyarországnak! Trianon kegyetlen tévedései. A Pesti Hírlap ötvenéves fennállása alkalmából. Irredenta emlékkiadvány, fekete-fehér és színes képekkel, Dr. Légrády Ottó, a Pesti Hírlap főszerkesztője bevezető írásával. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval, helyenként sérült lapszélekkel, (2)+150 p. Sérült kiadói kartonborítóban.
2 000 HUF
3288278
18628
486
Printed Materials
cca 1930 Bécs, fodrász oklevél kitöltetlen 26x37 cm
1 000 HUF
3258937
18629
486
Printed Materials
cca 1930 A Bécsi Nagy Iskola Függeléke, kiadó: Oldenbruch Ernő, Wien-Kritzendorf. Bécs, Stern & Steiner-ny., 64 p. Bútoripari témájú kiadvány (fabútorok festése, lakkozása), magyar nyelven. Kiadói papírkötés, sérülésekkel, részben szétváló tűzéssel, a hátsó borító levált.
4 000 HUF
3326485
18630
486
Printed Materials
cca 1930-1940 Der Filmhelfer - Der Photo-Porst, Hanns Porst Nürnberg filmvetítő katalógus, a borítón törésnyomok, 88p
2 800 HUF
3313161
18631
486
Printed Materials
ca 1930-1940 Vegyes papírrégiség tétel, benne megfejteni való aláírások, levélzárók, bőröndcímkék, stb
3 000 HUF
3284993
18632
486
Printed Materials
cca 1930-1950 4 db osztrák idegenforgalmi és télisport prospektus, turistatérkép, változó állapotban
1 600 HUF
3282039
18634
486
Printed Materials
2 000 HUF
3329926
18635
486
Printed Materials
1932 Magyar Uriasszonyok Lapja IX. évf. 1-18. számai, 1932. jan. 1. - jún. 20. (fél évfolyam egybekötve), félvászon-kötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel
2 000 HUF
3330327
18636
486
Printed Materials
1933, 1934 Muskátli magyar kézimunka újság 3 szám + 1936 Új idők divatlap két szám
2 400 HUF
3330328
18637
486
3800
Printed Materials
Magyar Nők lapja, közte több I. évf., összesen 19 szám
3 800 HUF
3322954
18638
486
Printed Materials
1933 Itália, nyári utazások, utazási prospektus
2 800 HUF
3259557
18639
486
Printed Materials
1933 A nagyszebeni (Sibiu, Hermannstadt) Szent Orsolya zárda fennállásának 200. évfordulója alkalmából kiadott német nyelvű emléklap, a zárda templomának oltárképével, apró lapszéli szakadással, 15x9,5 cm
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house