Printed Materials

Number of items: 259

cca 1930 Igazságot Magyarországnak! Trianon kegyetlen tévedései. A Pesti Hírlap ötvenéves fennállása alkalmából. Irredenta emlékkiadvány, fekete-fehér és színes képekkel, Dr. Légrády Ottó, a Pesti Hírlap főszerkesztője bevezető írásával. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval, helyenként sérült lapszélekkel, (2)+150 p. Sérült kiadói kartonborítóban.
18627.

2 000 HUF
10

cca 1930 Bécs, fodrász oklevél kitöltetlen 26x37 cm
18628.

1 000 HUF

cca 1930 A Bécsi Nagy Iskola Függeléke, kiadó: Oldenbruch Ernő, Wien-Kritzendorf. Bécs, Stern & Steiner-ny., 64 p. Bútoripari témájú kiadvány (fabútorok festése, lakkozása), magyar nyelven. Kiadói papírkötés, sérülésekkel, részben szétváló tűzéssel, a hátsó borító levált.
18629.

4 000 HUF

cca 1930-1940 Der Filmhelfer - Der Photo-Porst, Hanns Porst Nürnberg filmvetítő katalógus, a borítón törésnyomok, 88p
18630.

2 800 HUF

ca 1930-1940 Vegyes papírrégiség tétel, benne megfejteni való aláírások, levélzárók, bőröndcímkék, stb
18631.

3 000 HUF

cca 1930-1950 4 db osztrák idegenforgalmi és télisport prospektus, turistatérkép, változó állapotban
18632.

1 600 HUF

18634.

2 000 HUF

1932 Magyar Uriasszonyok Lapja IX. évf. 1-18. számai, 1932. jan. 1. - jún. 20. (fél évfolyam egybekötve), félvászon-kötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel
18635.

2 000 HUF

1933, 1934 Muskátli magyar kézimunka újság 3 szám + 1936 Új idők divatlap két szám
18636.

2 400 HUF

Magyar Nők lapja, közte több I. évf., összesen 19 szám
18637.

3 800 HUF
10,30
11,88

1933 Itália, nyári utazások, utazási prospektus
18638.

2 800 HUF

1933 A nagyszebeni (Sibiu, Hermannstadt) Szent Orsolya zárda fennállásának 200. évfordulója alkalmából kiadott német nyelvű emléklap, a zárda templomának oltárképével, apró lapszéli szakadással, 15x9,5 cm
18639.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF