Printed Materials

Number of items: 259

1941 07. 11., Drótkefe, a Magyar közélet tréfás hetilapja (antiszemita élclap) II. évfolyamának 28. száma, sérült
18664.

2 000 HUF

1942 Nemzeti Ujság 1942. dec. 16. és 17. száma, XXIV. évf. 284-285. sz. Benne a kor híreivel, érdekes írásokkal, szakadozottak.
18665.

1 600 HUF

1942 Adolf-Hitler-Kalender. Fekete-fehér fotókkal illusztrált falinaptár. Dresden, Deutsches Verlagsbuchhaus kiadása. A naptár jobb felső sarkán sérüléssel, kissé sérült, lejáró címlappal, egyébként hiánytalan, túlnyomórészt jó állapotban, 24x19 cm
18666.

15 000 HUF
40,65
46,88

1942 A Magyarságtudomány c. folyóirat I. évf 1., és 3. száma. Szerk Ortutay Gyula
18667.

3 000 HUF

1942 Magyar Jövő naptára. Miskolc, Felsőmagyarországi Nyomdavállalat, 80 p. Átkötött modern félműbőr-kötés, foltos címlappal, néhány ceruzás bejegyzéssel.
18668.

1 200 HUF

1943 A Magyar Szemle XLIV. kötet 5. száma, különszám Szekfű Gyula 60. születésnapjára
18669.

1 200 HUF

18670.

700 HUF
1,90
2,19

1943 Jellen Gusztáv (1892-1943) m. kir. kormányfőtanácsos, a Magyar Könyvkiadók és Könyvkereskedők Országos Egyesülete elnöke, az Athenaeum Irodalmi és Nyomda Rt. vezérigazgatója gyászjelentése, 20,5x29 cm
18671.

3 000 HUF

1943 Beszámoló a magyarhoni Gusztáv Adolf Gyámintézet 1943 évi munkájáról
18672.

500 HUF
1,36
1,56

18673.

1 800 HUF

1944 Munkás-naptár, a Szociáldemokrata Párt kiadása, Bp., Világosság-ny., 119+(9) p. Kiadói papírkötés, néhány bejegyzéssel.
18674.

1 800 HUF

1944 Munkaadók előjegyzési naplója az 1944. évre. Szerk.: Volenszky Béla. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, sérült, foltos borítóval, néhány bejegyzéssel. + 1952-1954 Főkönyv, bevételi-kiadási jegyzék, 140 oldalnyi kézzel írt bejegyzéssel
18675.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF