Printed Materials Number of items: 259
3326456
18664
486
Printed Materials
1941 07. 11., Drótkefe, a Magyar közélet tréfás hetilapja (antiszemita élclap) II. évfolyamának 28. száma, sérült
2 000 HUF
3330073
18665
486
Printed Materials
1942 Nemzeti Ujság 1942. dec. 16. és 17. száma, XXIV. évf. 284-285. sz. Benne a kor híreivel, érdekes írásokkal, szakadozottak.
1 600 HUF
3324443
18666
486
15000
Printed Materials
1942 Adolf-Hitler-Kalender. Fekete-fehér fotókkal illusztrált falinaptár. Dresden, Deutsches Verlagsbuchhaus kiadása. A naptár jobb felső sarkán sérüléssel, kissé sérült, lejáró címlappal, egyébként hiánytalan, túlnyomórészt jó állapotban, 24x19 cm
15 000 HUF
3317231
18667
486
Printed Materials
1942 A Magyarságtudomány c. folyóirat I. évf 1., és 3. száma. Szerk Ortutay Gyula
3 000 HUF
3314226
18668
486
Printed Materials
1942 Magyar Jövő naptára. Miskolc, Felsőmagyarországi Nyomdavállalat, 80 p. Átkötött modern félműbőr-kötés, foltos címlappal, néhány ceruzás bejegyzéssel.
1 200 HUF
3314795
18669
486
Printed Materials
1943 A Magyar Szemle XLIV. kötet 5. száma, különszám Szekfű Gyula 60. születésnapjára
1 200 HUF
3195005
18670
486
700
Printed Materials
3310730
18671
486
Printed Materials
1943 Jellen Gusztáv (1892-1943) m. kir. kormányfőtanácsos, a Magyar Könyvkiadók és Könyvkereskedők Országos Egyesülete elnöke, az Athenaeum Irodalmi és Nyomda Rt. vezérigazgatója gyászjelentése, 20,5x29 cm
3 000 HUF
3195881
18672
486
500
Printed Materials
1943 Beszámoló a magyarhoni Gusztáv Adolf Gyámintézet 1943 évi munkájáról
3145478
18673
486
Printed Materials
1 800 HUF
3259236
18674
486
Printed Materials
1944 Munkás-naptár, a Szociáldemokrata Párt kiadása, Bp., Világosság-ny., 119+(9) p. Kiadói papírkötés, néhány bejegyzéssel.
1 800 HUF
3257466
18675
486
Printed Materials
1944 Munkaadók előjegyzési naplója az 1944. évre. Szerk.: Volenszky Béla. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, sérült, foltos borítóval, néhány bejegyzéssel. + 1952-1954 Főkönyv, bevételi-kiadási jegyzék, 140 oldalnyi kézzel írt bejegyzéssel
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house