https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 259

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1945-1956 Vegyes újság tétel, 8 db, nagyrészt 1945-1946-os újságok, közte 3 Kis Ujsággal, de köztük 2 db 1956-os újság is, sérültek, szakadtak, viseltesek.
1
18676.

1945-1956 Vegyes újság tétel, 8 db, nagyrészt 1945-1946-os újságok, közte 3 Kis Ujsággal, de köztük 2 db 1956-os újság is, sérültek, szakadtak, viseltesek.

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
1
 
1946 Magyar Közlöny Bp., 1946. márc. 15., 4 p.
1
18677.

1946 Magyar Közlöny Bp., 1946. márc. 15., 4 p.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
1947 A Magyar Vegetárius Egyesület fennállásának 50. évfordulója alkalmából tartott közgyűlés és megnyitó előadás meghívója (2 db)
1
18678.

1947 A Magyar Vegetárius Egyesület fennállásának 50. évfordulója alkalmából tartott közgyűlés és megnyitó előadás meghívója (2 db)

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
[Folyóirat] Huszadik Század. Társadalomtudományi és politikai szemle. Szerkeszti Csécsy Imre. Megjelenik kéthavonkint. 35. évfolyam, 2. szám, Budapest, 1947 (Benne: Békét Csehszlovákiával, A Dunai Konföderációról) és 36. évf. 2. szám Budapest, 1948. Társadalomtudományi Társaság (Antiqua Rt. ny.) (Durkheim a demokráciáról, Szabó József: A szabadság új értelme) A Huszadik Század társadalomtudományi folyóirat a múlt század meghatározó szociológiai periodikája volt, 1900-1919 között polgári radikális szellemben Jászi Oszkár szerkesztette. A lap 1926-1939 között, névváltoztatás után Századunk címmel jelent meg, előbb Vámbéry Rusztem, majd 1934-től Csécsy Imre szerkesztésében.
1
18679.

[Folyóirat] Huszadik Század. Társadalomtudományi és politikai szemle. Szerkeszti Csécsy Imre. Megjelenik kéthavonkint. 35. évfolyam, 2. szám, Budapest, 1947 (Benne: Békét Csehszlovákiával, A Dunai Konföderációról) és 36. évf. 2. szám Budapest, 1948. Társadalomtudományi Társaság (Antiqua Rt. ny.) (Durkheim a demokráciáról, Szabó József: A szabadság új értelme)
A Huszadik Század társadalomtudományi folyóirat a múlt század meghatározó szociológiai periodikája volt, 1900-1919 között polgári radikális szellemben Jászi Oszkár szerkesztette. A lap 1926-1939 között, névváltoztatás után Századunk címmel jelent meg, előbb Vámbéry Rusztem, majd 1934-től Csécsy Imre szerkesztésében.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
1947-1949 Szabad Száj 16 száma, változó állapotban, közte szakadt.
1
18680.

1947-1949 Szabad Száj 16 száma, változó állapotban, közte szakadt.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
1948 Munkaverseny. Az Országos Munkaverseny Iroda közleményei az üzemi versenybizottságok számára. 1948. július 8. (Kézirat gyanánt). Néhány kisebb lapszéli szakadással, 8 p.
1
18681.

1948 Munkaverseny. Az Országos Munkaverseny Iroda közleményei az üzemi versenybizottságok számára. 1948. július 8. (Kézirat gyanánt). Néhány kisebb lapszéli szakadással, 8 p.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
1946 Wiener Original Modelle 1946 Winter képes divat magazin
1
18682.

1946 Wiener Original Modelle 1946 Winter képes divat magazin

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
1
 
1948 Szociáldemokrata Párt Központi Oktatási Titkárságának anyag- és adatszolgáltatása. 1948. február. Bp., Forrás, foltos, szakadt lapszélekkel, 65+3 p.
1
18683.

1948 Szociáldemokrata Párt Központi Oktatási Titkárságának anyag- és adatszolgáltatása. 1948. február. Bp., Forrás, foltos, szakadt lapszélekkel, 65+3 p.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
1948 Szabadkőműves páholy tagnévsor-kolligátum: A Magyarországi Symbolikus Nagypáholy védelme alatt dolgozó ,,Balassa József", ,,Corvin Mátyás", ,,Deák Ferenc", ,,Demokratia" [stb.] t. és t. tagnévsora. Bp., Otthon-ny. Egészvászon-kötésben, szétvált fűzéssel, a könyvtest nagy része kijár.
1
18684.

1948 Szabadkőműves páholy tagnévsor-kolligátum: A Magyarországi Symbolikus Nagypáholy védelme alatt dolgozó ,,Balassa József", ,,Corvin Mátyás", ,,Deák Ferenc", ,,Demokratia" [stb.] t. és t. tagnévsora. Bp., Otthon-ny. Egészvászon-kötésben, szétvált fűzéssel, a könyvtest nagy része kijár.

 
Sold
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
1
 
1948 A Képes Figyelő IV. évfolyamának 41. száma, nyilasokkal foglalkozó témákkal
1
18685.

1948 A Képes Figyelő IV. évfolyamának 41. száma, nyilasokkal foglalkozó témákkal

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
1948 Gazda Kalendárium, foltos, 112p
1
18686.

1948 Gazda Kalendárium, foltos, 112p

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
1
 
1949 Népnevelő. Anyag üzemi és városi agitációhoz, népnevelők és pártbizalmiak részére. 10. sz., 1949. márc. 5. Kiadja a MDP Központi Vezetősége Agitációs Osztálya. Bp., Szikra-ny., 24 p. Fűzés nélkül, egy lap kissé sérült.
1
18687.

1949 Népnevelő. Anyag üzemi és városi agitációhoz, népnevelők és pártbizalmiak részére. 10. sz., 1949. márc. 5. Kiadja a MDP Központi Vezetősége Agitációs Osztálya. Bp., Szikra-ny., 24 p. Fűzés nélkül, egy lap kissé sérült.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment