Printed Materials

Number of items: 259

4 darab erotikus képregény fotó, kopott, 14x9 cm
18750.

1 000 HUF

18751.

1 400 HUF

18752.

1 000 HUF

18753.

6 000 HUF

Vegyes halotti értesítők, kb. 40-60 db, közte kitöltetlenek is
18754.

4 400 HUF
11,92
13,75

Vegyes papírrégiség tétel. reklámok, utazási prospektusok, szentképek, Szentföldi zarándoklattal kapcsolatos nyomtatványok
18755.

3 000 HUF

Vegyes könyvborító tétel, közte illusztrált, jobb darabokkal: Rados Jenő: Magyar oltárok; José Ortega y Gasset: A tömegek lázadása (Byssz Róbert); Várkonyi Nándor: Sziriat oszlopai; stb. Változó állapotban.
18756.

1 800 HUF

Baróti - Forgács - Liska: A Szabó család c. folytatásos regény 6 db száma (5., 10., 12., 13., 14., 18. sz.), kiadói tűzött papírkötés, vegyes állapotban
18757.

1 600 HUF

National Geographic magazin 2 darab különszáma: A 100 legjobb fotó + A 100 legjobb ráadás kép. Különszámok első és harmadik kötete.
18758.

2 800 HUF

Gabona és termény újság. Főszerk: Maros Imre. 23 p.
18759.

1 600 HUF

2 db kitöltetlen régi füzet: Bevásárlási könyvecske, Martincsevics K. és Fiai, Csorna, egészvászon-kötésben, viseltes állapotban + Betétkönyv / pénztárkönyv, félvászon-kötésben
18760.

1 600 HUF

Játékkártyák a XV. századból, illusztrációs oldal egy könyvből, 36×27 cm
18761.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF