Printed Materials Number of items: 259
3277322
18750
486
Printed Materials
4 darab erotikus képregény fotó, kopott, 14x9 cm
1 000 HUF
3144418
18751
486
Printed Materials
1 400 HUF
3136312
18752
486
Printed Materials
1 000 HUF
3150162
18753
486
Printed Materials
6 000 HUF
3148512
18754
486
4400
Printed Materials
Vegyes halotti értesítők, kb. 40-60 db, közte kitöltetlenek is
4 400 HUF
3221645
18755
486
Printed Materials
Vegyes papírrégiség tétel. reklámok, utazási prospektusok, szentképek, Szentföldi zarándoklattal kapcsolatos nyomtatványok
3 000 HUF
3296848
18756
486
Printed Materials
Vegyes könyvborító tétel, közte illusztrált, jobb darabokkal: Rados Jenő: Magyar oltárok; José Ortega y Gasset: A tömegek lázadása (Byssz Róbert); Várkonyi Nándor: Sziriat oszlopai; stb. Változó állapotban.
1 800 HUF
3329920
18757
486
Printed Materials
Baróti - Forgács - Liska: A Szabó család c. folytatásos regény 6 db száma (5., 10., 12., 13., 14., 18. sz.), kiadói tűzött papírkötés, vegyes állapotban
1 600 HUF
3201486
18758
486
Printed Materials
National Geographic magazin 2 darab különszáma: A 100 legjobb fotó + A 100 legjobb ráadás kép. Különszámok első és harmadik kötete.
2 800 HUF
3330074
18759
486
Printed Materials
Gabona és termény újság. Főszerk: Maros Imre. 23 p.
1 600 HUF
3326964
18760
486
Printed Materials
2 db kitöltetlen régi füzet: Bevásárlási könyvecske, Martincsevics K. és Fiai, Csorna, egészvászon-kötésben, viseltes állapotban + Betétkönyv / pénztárkönyv, félvászon-kötésben
1 600 HUF
3330075
18761
486
Printed Materials
Játékkártyák a XV. századból, illusztrációs oldal egy könyvből, 36×27 cm
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house