Printed Materials Number of items: 259
2727511
18567
486
Printed Materials
cca 1900 Egyiptom, Alexandria 10 képes leporello 9x5 cm
2 000 HUF
3141876
18568
486
Printed Materials
4 000 HUF
3251180
18569
486
700
Printed Materials
3322979
18570
486
Printed Materials
cca 1900-1940, 10 darab klf külföldi turisztikai kiadvány.
2 000 HUF
3314785
18571
486
Printed Materials
cca 1900 II. Mátyás koronázása , a Magyar Nemzet Története melléklete, hajtva, 26x34 cm
1 600 HUF
3232795
18572
486
Printed Materials
cca 1900 Gyógynövények, 4 db színes illusztráció, In: Platen, [Moritz]: Die Neue Heilmethode, kissé foltos, 22x14 cm
1 400 HUF
3295870
18573
486
Printed Materials
cca 1900 Építészet I-XXVIII. t. Pallas Nagy Lexikona, közte néhány foltos, és 1-2 szakadt is, de a többség jó állapotban, 23x30 cm és 23x15 cm közötti méretben.
1 200 HUF
3315161
18574
486
4600
Printed Materials
1901 Nemzeti Zenede bizonyítványa Vajdafy Emil igazgató, Bartay Ede (1825-1901) zeneszerző aláírásával hajtásnyomokkal 45x35 cm
4 600 HUF
3328986
18575
486
Printed Materials
1903 Jugend. Münchner illustrierte Wochenschrift für Kunst und Leben. 1903 Band II. (A címlap szövegével ellentétben valójában csak a 34-52. számok!) München, Verlag der Münchner ,,Jugend", III+(1) p.+ 608-969 p. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Korabeli, aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban, ex libris-szel.
7 000 HUF
3274389
18576
486
Printed Materials
1904 Meghívó az Esztergomi Kath. Főgimnázium ifjúsága által rendezett nyári mulatságra, szecessziós illusztrációval, Meszéna Ferenc részére címezve és postázva, középen hajtott
1 600 HUF
3149314
18577
486
Printed Materials
2 600 HUF
3282373
18578
486
Printed Materials
1908 Bécs, Kaiser-Huldigungstag menükártya
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house