Printed Materials

Number of items: 259

cca 1900 Egyiptom, Alexandria 10 képes leporello 9x5 cm
18567.

2 000 HUF

18568.

4 000 HUF

18569.

700 HUF
1,90
2,19

cca 1900-1940, 10 darab klf külföldi turisztikai kiadvány.
18570.

2 000 HUF

cca 1900 II. Mátyás koronázása , a Magyar Nemzet Története melléklete, hajtva, 26x34 cm
18571.

1 600 HUF

cca 1900 Gyógynövények, 4 db színes illusztráció, In: Platen, [Moritz]: Die Neue Heilmethode, kissé foltos, 22x14 cm
18572.

1 400 HUF

cca 1900 Építészet I-XXVIII. t. Pallas Nagy Lexikona, közte néhány foltos, és 1-2 szakadt is, de a többség jó állapotban, 23x30 cm és 23x15 cm közötti méretben.
18573.

1 200 HUF

1901 Nemzeti Zenede bizonyítványa Vajdafy Emil  igazgató, Bartay Ede (1825-1901) zeneszerző aláírásával hajtásnyomokkal 45x35 cm
18574.

4 600 HUF
12,47
14,38

1903 Jugend. Münchner illustrierte Wochenschrift für Kunst und Leben. 1903 Band II. (A címlap szövegével ellentétben valójában csak a 34-52. számok!) München, Verlag der Münchner ,,Jugend", III+(1) p.+ 608-969 p. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Korabeli, aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban, ex libris-szel.
18575.

7 000 HUF
18,97
21,88

1904 Meghívó az Esztergomi Kath. Főgimnázium ifjúsága által rendezett nyári mulatságra, szecessziós illusztrációval, Meszéna Ferenc részére címezve és postázva, középen hajtott
18576.

1 600 HUF

18577.

2 600 HUF
7,05

1908 Bécs, Kaiser-Huldigungstag menükártya
18578.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF