https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Photo Number of items: 512
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3265045
16372
483
0
2000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1880-1890 össz. 3 db baba (csecsemő) portré, keményhátú fotó klf, műtermekből (Gévay/Bp., Riskó J és Társa/Bp., Funck/Nagybecskerek és Újvidék), kopott, részben foltos, 11x7 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3265031
16373
483
0
2000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1880-1890 össz. 3 db keményhátú férfi portré fotó, közte Langermann Jakab (szepesi-felvidéki bányaigazgató?) és egy katonatiszt (hadnagy) Goszleth budapesti műterméből, kopott, 9x6 és 11x7 cm között
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3265051
16374
483
0
1600
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1900-1910 Női portré, keményhátú fotó, jelzés nélkül, hátoldalán dekoratív szecessziós magyarok nagyasszonya (Hungária) ábrázolással, kissé kopott, 10,5x7 cm
Starting price:
1 600 HUF
3264500
16375
483
0
2800
Photo
Artworks & Paper
1
1903 Székelyhídi család csoportképe, keményhátú fotó, hátoldalán feliratozott és autográf aláírásokkal (Fichtner Emil , Kozma Imre stb.), jelzés nélkül, kissé sérült, 16,5x11 cm
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
3267860
16376
483
0
2400
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1910-1920 Családi portré babával és kitüntetett katonával, keményhátú fotó Okos László budapesti műterméből, 16,5×10,5 cm
Starting price:
2 400 HUF
3242229
16377
483
0
2400
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1880 Fiatal hölgy portréja divatos brossal és karkötőkkel, keményhátú fotó August Meinhardt erdélyi (Hermannstadt/Nagyszeben, Karlsburg/Gyulafehérvár, Mediasch/Meggyes, Schässburg/Segesvár) műterméből, alján vágott, 10×6,5 cm
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
3273533
16378
483
0
2800
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1898 Fiatal úr civilben és katonaként, 2 db vizitkártya, az egyik Uher Ödön budapesti műterméből, hátoldalán kézzel írt datálással, 10,5x6,5 cm
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
3284496
16379
483
0
2000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1870 Eördögh András portréja, keményhátú fotó Dr. Székely bécsi műterméből, 10,5×65 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3284489
16380
483
0
1800
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1865 Burbery Matild bárónő portréja, keményhátú fotó Max Halbreiter bécsi műterméből, 10,5×6,5 cm
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
3284481
16381
483
0
2000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1865 Egyházi elöljáró egészalakos portréja, keményhátú fotó, 10,5×6,5 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3284477
16382
483
0
2000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1865 Egyházi elöljáró ülőalakos portréja, keményhátú fotó Heitel bécsi műterméből, 10,5×6,5 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3284472
16383
483
0
3200
Photo
Artworks & Paper
1
1880 Sanda György portréja, keményhátú fotó Tauffer és Veress Gyula kolozsvári műterméből, hátoldalon feliratozva, 10,5×6,5 cm
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment