https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Photo

Number of items: 512

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1880-1890 össz. 3 db baba (csecsemő) portré, keményhátú fotó klf, műtermekből (Gévay/Bp., Riskó J és Társa/Bp., Funck/Nagybecskerek és Újvidék), kopott, részben foltos, 11x7 cm
1
16372.

cca 1880-1890 össz. 3 db baba (csecsemő) portré, keményhátú fotó klf, műtermekből (Gévay/Bp., Riskó J és Társa/Bp., Funck/Nagybecskerek és Újvidék), kopott, részben foltos, 11x7 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
cca 1880-1890 össz. 3 db keményhátú férfi portré fotó, közte Langermann Jakab (szepesi-felvidéki bányaigazgató?) és egy katonatiszt (hadnagy) Goszleth budapesti műterméből, kopott, 9x6 és 11x7 cm között
1
16373.

cca 1880-1890 össz. 3 db keményhátú férfi portré fotó, közte Langermann Jakab (szepesi-felvidéki bányaigazgató?) és egy katonatiszt (hadnagy) Goszleth budapesti műterméből, kopott, 9x6 és 11x7 cm között

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
cca 1900-1910 Női portré, keményhátú fotó, jelzés nélkül, hátoldalán dekoratív szecessziós magyarok nagyasszonya (Hungária) ábrázolással, kissé kopott, 10,5x7 cm
1
16374.

cca 1900-1910 Női portré, keményhátú fotó, jelzés nélkül, hátoldalán dekoratív szecessziós magyarok nagyasszonya (Hungária) ábrázolással, kissé kopott, 10,5x7 cm

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
1
 
1903 Székelyhídi család csoportképe, keményhátú fotó, hátoldalán feliratozott és autográf aláírásokkal (Fichtner Emil , Kozma Imre stb.), jelzés nélkül, kissé sérült, 16,5x11 cm
1
16375.

1903 Székelyhídi család csoportképe, keményhátú fotó, hátoldalán feliratozott és autográf aláírásokkal (Fichtner Emil , Kozma Imre stb.), jelzés nélkül, kissé sérült, 16,5x11 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
 
cca 1910-1920 Családi portré babával és kitüntetett katonával, keményhátú fotó Okos László budapesti műterméből, 16,5×10,5 cm
1
16376.

cca 1910-1920 Családi portré babával és kitüntetett katonával, keményhátú fotó Okos László budapesti műterméből, 16,5×10,5 cm

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
5
 
cca 1880 Fiatal hölgy portréja divatos brossal és karkötőkkel, keményhátú fotó August Meinhardt erdélyi (Hermannstadt/Nagyszeben, Karlsburg/Gyulafehérvár, Mediasch/Meggyes, Schässburg/Segesvár) műterméből, alján vágott, 10×6,5 cm
1
16377.

cca 1880 Fiatal hölgy portréja divatos brossal és karkötőkkel, keményhátú fotó August Meinhardt erdélyi (Hermannstadt/Nagyszeben, Karlsburg/Gyulafehérvár, Mediasch/Meggyes, Schässburg/Segesvár) műterméből, alján vágott, 10×6,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
cca 1898 Fiatal úr civilben és katonaként, 2 db vizitkártya, az egyik Uher Ödön budapesti műterméből, hátoldalán kézzel írt datálással, 10,5x6,5 cm
1
16378.

cca 1898 Fiatal úr civilben és katonaként, 2 db vizitkártya, az egyik Uher Ödön budapesti műterméből, hátoldalán kézzel írt datálással, 10,5x6,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
 
cca 1870 Eördögh András portréja, keményhátú fotó Dr. Székely bécsi műterméből, 10,5×65 cm
1
16379.

cca 1870 Eördögh András portréja, keményhátú fotó Dr. Székely bécsi műterméből, 10,5×65 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
cca 1865 Burbery Matild bárónő portréja, keményhátú fotó Max Halbreiter bécsi műterméből, 10,5×6,5 cm
1
16380.

cca 1865 Burbery Matild bárónő portréja, keményhátú fotó Max Halbreiter bécsi műterméből, 10,5×6,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
cca 1865 Egyházi elöljáró egészalakos portréja, keményhátú fotó, 10,5×6,5 cm
1
16381.

cca 1865 Egyházi elöljáró egészalakos portréja, keményhátú fotó, 10,5×6,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
cca 1865 Egyházi elöljáró ülőalakos portréja, keményhátú fotó Heitel bécsi műterméből, 10,5×6,5 cm
1
16382.

cca 1865 Egyházi elöljáró ülőalakos portréja, keményhátú fotó Heitel bécsi műterméből, 10,5×6,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1880 Sanda György portréja, keményhátú fotó Tauffer és Veress Gyula kolozsvári műterméből, hátoldalon feliratozva, 10,5×6,5 cm
1
16383.

1880 Sanda György portréja, keményhátú fotó Tauffer és Veress Gyula kolozsvári műterméből, hátoldalon feliratozva, 10,5×6,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment