https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Photo Number of items: 512
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3252117
16360
483
0
1600
Photo
Artworks & Paper
1
Schöpflin Aladár portréja, feltehetően Basch Edit festménye, jelzés nélküli fotó, hátoldalán feliratozott, 14,5x12,5 cm
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3287604
16361
483
0
3000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1930 Gyerekek karácsonya, 3 db fotó, 11,5×8,5 cm
Starting price:
3 000 HUF
3287383
16362
483
0
2000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1970-1980 4 db hölgyeket ábrázoló igazolványfotó negatívja, 8,5×7 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3287390
16363
483
0
4000
Photo
Artworks & Paper
1
Férfi meztelen felsőtesttel, tetoválásokkal, fotónegatív, 6,5×6,5 cm
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
3242343
16364
483
0
2000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1890 Fiatal hölgy portréja, keményhátú fotó Kató József kolozsvári műterméből, kopott és kissé foltos, 10,5×6,5 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3242345
16365
483
0
2800
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1885-90 Fiatal hölgy és férfi portréja, 2 db keményhátú fotó Császár és Feistmantel kolozsvári műterméből, egyiken Feistmantel neve tollal áthúzva, kopott és kissé foltos, 10,5×6,5 cm
Starting price:
2 800 HUF
3242347
16366
483
0
2800
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1890 Fiatal férfi portréja, keményhátú fotó Császár J. kolozsvári műterméből, jó állapotban, 10,5×6,5 cm
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
3242207
16367
483
0
1600
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1870 Női portrék, 2 db keményhátú fotó Franz Korbel és Karl Schneider bécsi műterméből, 10,5×6,5 cm körüli méretben
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3242231
16368
483
0
2800
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1900 Fiatal hölgyek, lányok portréi, 2 db keményhátú fotó Wilhelm Auerlich erdélyi (Hermannstadt/Nagyszeben) műterméből, kissé kopott, egyik jobb alsó sarkában ragasztómaradvánnyal, 10×6,5 cm
Starting price:
2 800 HUF
3242242
16369
483
0
2400
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1900 Csecsemő (baba) portré, keményhátú fotó Wilhelm Auerlich erdélyi (Hermannstadt/Nagyszeben) műterméből, szép verzóval, kissé kopott, 10,5×6,5 cm
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
3288031
16370
483
0
2000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1930-1940 Kisfiú magyaros ruhában, iskolai sapkajelvénnyel, fotónegatív, 9×6,5 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3265130
16371
483
0
2000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1900 Női portré, keményhátú fotó Weisz Hugo aradi műterméből, kissé sérült, 10,5x7 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment