https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Photo

Number of items: 512

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Schöpflin Aladár portréja, feltehetően Basch Edit festménye, jelzés nélküli fotó, hátoldalán feliratozott, 14,5x12,5 cm
1
16360.

Schöpflin Aladár portréja, feltehetően Basch Edit festménye, jelzés nélküli fotó, hátoldalán feliratozott, 14,5x12,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
cca 1930 Gyerekek karácsonya, 3 db fotó, 11,5×8,5 cm
1
16361.

cca 1930 Gyerekek karácsonya, 3 db fotó, 11,5×8,5 cm

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
1
 
cca 1970-1980 4 db hölgyeket ábrázoló igazolványfotó negatívja, 8,5×7 cm
1
16362.

cca 1970-1980 4 db hölgyeket ábrázoló igazolványfotó negatívja, 8,5×7 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Férfi meztelen felsőtesttel, tetoválásokkal, fotónegatív, 6,5×6,5 cm
1
16363.

Férfi meztelen felsőtesttel, tetoválásokkal, fotónegatív, 6,5×6,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
cca 1890 Fiatal hölgy portréja, keményhátú fotó Kató József kolozsvári műterméből, kopott és kissé foltos, 10,5×6,5 cm
1
16364.

cca 1890 Fiatal hölgy portréja, keményhátú fotó Kató József kolozsvári műterméből, kopott és kissé foltos, 10,5×6,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
cca 1885-90 Fiatal hölgy és férfi portréja, 2 db keményhátú fotó Császár és Feistmantel kolozsvári műterméből, egyiken Feistmantel neve tollal áthúzva, kopott és kissé foltos, 10,5×6,5 cm
1
16365.

cca 1885-90 Fiatal hölgy és férfi portréja, 2 db keményhátú fotó Császár és Feistmantel kolozsvári műterméből, egyiken Feistmantel neve tollal áthúzva, kopott és kissé foltos, 10,5×6,5 cm

 
Sold
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
1
 
cca 1890 Fiatal férfi portréja, keményhátú fotó Császár J. kolozsvári műterméből, jó állapotban, 10,5×6,5 cm
1
16366.

cca 1890 Fiatal férfi portréja, keményhátú fotó Császár J. kolozsvári műterméből, jó állapotban, 10,5×6,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
 
cca 1870 Női portrék, 2 db keményhátú fotó Franz Korbel és Karl Schneider bécsi műterméből, 10,5×6,5 cm körüli méretben
1
16367.

cca 1870 Női portrék, 2 db keményhátú fotó Franz Korbel és Karl Schneider bécsi műterméből, 10,5×6,5 cm körüli méretben

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
cca 1900 Fiatal hölgyek, lányok portréi, 2 db keményhátú fotó Wilhelm Auerlich erdélyi (Hermannstadt/Nagyszeben) műterméből, kissé kopott, egyik jobb alsó sarkában ragasztómaradvánnyal, 10×6,5 cm
1
16368.

cca 1900 Fiatal hölgyek, lányok portréi, 2 db keményhátú fotó Wilhelm Auerlich erdélyi (Hermannstadt/Nagyszeben) műterméből, kissé kopott, egyik jobb alsó sarkában ragasztómaradvánnyal, 10×6,5 cm

 
Sold
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
1
 
cca 1900 Csecsemő (baba) portré, keményhátú fotó Wilhelm Auerlich erdélyi (Hermannstadt/Nagyszeben) műterméből, szép verzóval, kissé kopott, 10,5×6,5 cm
1
16369.

cca 1900 Csecsemő (baba) portré, keményhátú fotó Wilhelm Auerlich erdélyi (Hermannstadt/Nagyszeben) műterméből, szép verzóval, kissé kopott, 10,5×6,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
cca 1930-1940 Kisfiú magyaros ruhában, iskolai sapkajelvénnyel, fotónegatív, 9×6,5 cm
1
16370.

cca 1930-1940 Kisfiú magyaros ruhában, iskolai sapkajelvénnyel, fotónegatív, 9×6,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
cca 1900 Női portré, keményhátú fotó Weisz Hugo aradi műterméből, kissé sérült, 10,5x7 cm
1
16371.

cca 1900 Női portré, keményhátú fotó Weisz Hugo aradi műterméből, kissé sérült, 10,5x7 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment