Photo

Number of items: 512

G. Szántó András (1937-2002): Alkotás közben. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 39x25 cm
16504.

2 200 HUF
5,96
6,88

G. Szántó András (1937-2002): Tájkép / Magányos fa. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 29x39 cm
16505.

2 000 HUF

G. Szántó András (1937-2002): Arc. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 38x27 cm
16506.

2 000 HUF

G. Szántó András (1937-2002): Rumba Gitana. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 38x25 cm
16507.

2 400 HUF

G. Szántó András (1937-2002): Termés. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 38x27 cm
16508.

2 000 HUF

G. Szántó András (1937-2002): Libák. 2 darab fotó, egyik hátoldalon pecséttel jelzett, egyiken gyűrődéssel, 15x39 cm
16509.

1 800 HUF

cca 1860-1910 vegyes keményhátú fotó tétel, össz. kb. 75 db, több budapesti és történelmi magyar (Erdély, Felvidék, Délvidék) műteremmel, közte egy budapesti részlet valamint egy kitüntetéssel dekorált katona August Meinhardt (Hermansstadt, Karlsburg, Mediasch, Schässburg) műterméből, közte néhány külföldi, vegyes állapotban, klf, méretekben
16510.

5 000 HUF
13

cca 1899-1958 vegyes fotó tétel, össz. kb. 32 db, döntő többségében keményhátú, többségében csoportképek és tablófotók (óvoda, iskola, Hangya Szövetkezet, stb.), esküvői portrék, közte Jávor János (1886??) ref. lelkész, közte néhány városrészlet, többségében a XX. sz. első feléből, részben jelzett, klf, méretekben.
16511.

2 600 HUF
7,05

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF