Photo Number of items: 512
3298285
16504
483
2200
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Alkotás közben. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 39x25 cm
2 200 HUF
3298284
16505
483
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Tájkép / Magányos fa. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 29x39 cm
2 000 HUF
3298283
16506
483
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Arc. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 38x27 cm
2 000 HUF
3298282
16507
483
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Rumba Gitana. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 38x25 cm
2 400 HUF
3298281
16508
483
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Termés. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 38x27 cm
2 000 HUF
3298280
16509
483
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Libák. 2 darab fotó, egyik hátoldalon pecséttel jelzett, egyiken gyűrődéssel, 15x39 cm
1 800 HUF
3306586
16510
483
Photo
cca 1860-1910 vegyes keményhátú fotó tétel, össz. kb. 75 db, több budapesti és történelmi magyar (Erdély, Felvidék, Délvidék) műteremmel, közte egy budapesti részlet valamint egy kitüntetéssel dekorált katona August Meinhardt (Hermansstadt, Karlsburg, Mediasch, Schässburg) műterméből, közte néhány külföldi, vegyes állapotban, klf, méretekben
5 000 HUF
3306408
16511
483
Photo
cca 1899-1958 vegyes fotó tétel, össz. kb. 32 db, döntő többségében keményhátú, többségében csoportképek és tablófotók (óvoda, iskola, Hangya Szövetkezet, stb.), esküvői portrék, közte Jávor János (1886??) ref. lelkész, közte néhány városrészlet, többségében a XX. sz. első feléből, részben jelzett, klf, méretekben.
2 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house