https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Photo

Number of items: 512

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Barabás Márton (1952-): Fúga-variáció, 1982. Fotókollázs, jelzés nélkül, kartonon, 15,5x10,5 cm
1
16000.

Barabás Márton (1952-): Fúga-variáció, 1982. Fotókollázs, jelzés nélkül, kartonon, 15,5x10,5 cm

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
1
 
Inkey Tibor (1908-1998): Hannibál tanár úr, 2 db pecséttel jelzett fotó, 13×18 cm
1
16001.

Inkey Tibor (1908-1998): Hannibál tanár úr, 2 db pecséttel jelzett fotó, 13×18 cm

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
1
 
G. Szántó András (1937-2002): 3 darab művészfotó. Jelzés nélkül, 23x16 cm, 23x10 cm, 18x13 cm
1
16002.

G. Szántó András (1937-2002): 3 darab művészfotó. Jelzés nélkül, 23x16 cm, 23x10 cm, 18x13 cm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
Baán Katalin (1949-): A1-Állandóág, színes fotó paszpartuban, hátoldalon feliratozva, 10,5×6,5 cm
1
16003.

Baán Katalin (1949-): A1-Állandóág, színes fotó paszpartuban, hátoldalon feliratozva, 10,5×6,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
Baán Katalin (1949-): Scream, színes fotó paszpartuban, hátoldalon feliratozva, 10×9 cm
1
16004.

Baán Katalin (1949-): Scream, színes fotó paszpartuban, hátoldalon feliratozva, 10×9 cm

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 
Sirály Dóri (19810-): Árnyjáték, 2004. Fotó, papír, kartonon. Jelzett. Apró felületi kopással, 19×50 cm
1
16005.

Sirály Dóri (19810-): Árnyjáték, 2004. Fotó, papír, kartonon. Jelzett. Apró felületi kopással, 19×50 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Number of bids:
0
 
Engi László: Amatőr műteremben. Művészfotó nagyítás kartonon. 30x40 cm
1
16006.

Engi László: Amatőr műteremben. Művészfotó nagyítás kartonon. 30x40 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
Fodor Györgyi Szeréna (1956-): Képek kalappal (Images avec la chapeau), 1995. Fotó, jelzett. Üvegezett fa keretben. 19x26 cm
1
16007.

Fodor Györgyi Szeréna (1956-): Képek kalappal (Images avec la chapeau), 1995. Fotó, jelzett. Üvegezett fa keretben. 19x26 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Láng Tibor veszprémi fotóművész: Impresszió. 5/1 példány. Sérült üvegezett keretben, jelzett, 17x23 cm
1
16008.

Láng Tibor veszprémi fotóművész: Impresszió. 5/1 példány. Sérült üvegezett keretben, jelzett, 17x23 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
G. Szántó András (1937-2002): Téli táj- Fotó, papír, pecséttel jelzett vintage alkotás. jelzett, 40x18 cm
1
16009.

G. Szántó András (1937-2002): Téli táj- Fotó, papír, pecséttel jelzett vintage alkotás. jelzett, 40x18 cm

 
Sold
Starting price:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Number of bids:
1
 
G. Szántó András (1937-2002): Kék juh. Fotó, papír, pecséttel jelzett vintage alkotás. jelzett, 29x39 cm
1
16010.

G. Szántó András (1937-2002): Kék juh. Fotó, papír, pecséttel jelzett vintage alkotás. jelzett, 29x39 cm

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Number of bids:
0
 
G. Szántó András (1937-2002): A fuvolás- Fotó, papír, jelzett vintage alkotás. jelzett, 28x40 cm
1
16011.

G. Szántó András (1937-2002): A fuvolás- Fotó, papír, jelzett vintage alkotás. jelzett, 28x40 cm

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment