https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Photo
Number of items: 512
Auction is over! Item soon called at the auction hall
3288084
16000
483
0
8000
Photo
Artworks & Paper
1
Barabás Márton (1952-): Fúga-variáció, 1982. Fotókollázs, jelzés nélkül, kartonon, 15,5x10,5 cm
Starting price:
8 000 HUF
3306458
16001
483
0
3000
Photo
Artworks & Paper
1
Inkey Tibor (1908-1998): Hannibál tanár úr, 2 db pecséttel jelzett fotó, 13×18 cm
Starting price:
3 000 HUF
3298420
16002
483
0
2000
Photo
Artworks & Paper
1
G. Szántó András (1937-2002): 3 darab művészfotó. Jelzés nélkül, 23x16 cm, 23x10 cm, 18x13 cm
Starting price:
2 000 HUF
3205944
16003
483
0
8000
Photo
Artworks & Paper
1
Baán Katalin (1949-): A1-Állandóág, színes fotó paszpartuban, hátoldalon feliratozva, 10,5×6,5 cm
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
3205943
16004
483
0
10000
Photo
Artworks & Paper
1
Baán Katalin (1949-): Scream, színes fotó paszpartuban, hátoldalon feliratozva, 10×9 cm
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
3285832
16005
483
0
3600
Photo
Artworks & Paper
1
Sirály Dóri (19810-): Árnyjáték, 2004. Fotó, papír, kartonon. Jelzett. Apró felületi kopással, 19×50 cm
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
2964366
16006
483
0
8000
Photo
Artworks & Paper
1
Engi László: Amatőr műteremben. Művészfotó nagyítás kartonon. 30x40 cm
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
2494531
16007
483
0
2000
Photo
Artworks & Paper
1
Fodor Györgyi Szeréna (1956-): Képek kalappal (Images avec la chapeau), 1995. Fotó, jelzett. Üvegezett fa keretben. 19x26 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3119891
16008
483
0
3000
Photo
Artworks & Paper
1
Láng Tibor veszprémi fotóművész: Impresszió. 5/1 példány. Sérült üvegezett keretben, jelzett, 17x23 cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
3230636
16009
483
0
900
Photo
Artworks & Paper
1
G. Szántó András (1937-2002): Téli táj- Fotó, papír, pecséttel jelzett vintage alkotás. jelzett, 40x18 cm
3230641
16010
483
0
900
Photo
Artworks & Paper
1
G. Szántó András (1937-2002): Kék juh. Fotó, papír, pecséttel jelzett vintage alkotás. jelzett, 29x39 cm
The item is not available
3247950
16011
483
0
1200
Photo
Artworks & Paper
1
G. Szántó András (1937-2002): A fuvolás- Fotó, papír, jelzett vintage alkotás. jelzett, 28x40 cm
Starting price:
1 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
|
up to 1.000 HUF
|
100 HUF
|
|
up to 5.000 HUF
|
200 HUF
|
|
up to 10.000 HUF
|
500 HUF
|
|
up to 20.000 HUF
|
1.000 HUF
|
|
up to 50.000 HUF
|
2.000 HUF
|
|
up to 100.000 HUF
|
5.000 HUF
|
|
up to 200.000 HUF
|
10.000 HUF
|
|
up to 500.000 HUF
|
20.000 HUF
|
|
up to 1.000.000 HUF
|
50.000 HUF
|
|
up to 2.000.000 HUF
|
100.000 HUF
|
|
up to 5.000.000 HUF
|
200.000 HUF
|
|
up to 10.000.000 HUF
|
500.000 HUF
|
|
over 10.000.000 HUF
|
1.000.000 HUF
|
further page navigation
Auction house
-
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
-
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
-
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
-
E-mail
:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
-
-
Opening hours:
-
Monday: 12-17
-
Tuesday-Wednesday: 10-17
-
Thursday: 10-19
-
Friday: closed
-
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment