Photo Number of items: 512
3304487
16348
483
Photo
1902 Sportoló fiú érmekkel, kabinetfotó Barna Hugó miskolci fényképész műterméből, a hátoldalon ajándékozási sorokkal, 16,5x11 cm
1 600 HUF
3304477
16349
483
Photo
cca 1870-1880 Esztergom, papok csoportképe, Beszédes Sándor fényképész felvétele, a hátoldalon nevesítve, kissé sérült, 9x11 cm
2 000 HUF
3304465
16350
483
Photo
cca 1910 Kislány taligával, kabinetfotó Szova Antal pozsonyi műterméből, 16,5x10,5 cm
1 600 HUF
3304461
16351
483
Photo
1898 Kislány portréja, kabinetfotó Koller Károly tanár utódai budapesti műterméből, 17x11 cm
1 600 HUF
3305308
16352
483
Photo
cca 1920-1930 Bagoly, fotó, jelzés nélkül, 12x9 cm
1 000 HUF
3305305
16353
483
Photo
Régi lakásbelsők, enteriőrök bútorokkal, 6 db kisfilm negatív kocka
1 400 HUF
3300615
16354
483
Photo
cca 1890-1900 Temetési, ravatali csoportkép, keményhátú fotó Honisch István (Arad-Makó) műterméből, kissé koszos, 11x17 cm
1 800 HUF
3304505
16355
483
Photo
cca 1890-1910 Férfi és női portrék, esküvői fotó, 5 db kabinetfotó, klf. műtermekből (Stahl Vilmos, Újpest; Pátz Hermin, Pécs; stb.), 15x10 cm és 20,5x11 cm között
4 000 HUF
3306346
16356
483
Photo
cca 1910-1953 Vegyes dél-alföldi és erdélyi portrék és csoportképek, többségében Hódmezővásárhely (Plohn József, Till, Schnitzer, Fodor stb.), közte Foto Julietta Nagyvárad, Emil Fischer Hermannstadt (Nagyszeben/Sibiu), Szenetra Timisoara (Temesvár), néhány kevés katonai és más egyenruhás portré, össz. kb. 38 db fotólap, 1 db fotó és 1 db keményhátú fotó (Schwarz Samu Makó), többségében jelzett, 9x6,5 és 16x10 cm közötti méretekben
2 000 HUF
3306310
16357
483
Photo
cca 1896-1944 Budapesti és fonyódi portrék, össz. 10 db fotó és fotólap, közte 2 db keményhátó fotó (Szerdahelyi/Bp. és Hauser/Kispest), 4 db fonyódi portré Bellainé pecséttel jelzett felvételei, 9x13,5 és 20,5x11 cm közötti méretekben
1 600 HUF
3303249
16358
483
Photo
Vegyes fotó tétel (családi fotók, csoportképek, stb.), össz. 39 db, 14x9 cm körüli méretben
1 000 HUF
3037431
16359
483
Photo
Fotónegatív, terhes hölgy fürdőruhában, szoptatós kép...stb., műanyag tokban
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house