16356.
Closed 483. Online auction
Photo
2 000 HUF
14
cca 1910-1953 Vegyes dél-alföldi és erdélyi portrék és csoportképek, többségében Hódmezővásárhely (Plohn József, Till, Schnitzer, Fodor stb.), közte Foto Julietta Nagyvárad, Emil Fischer Hermannstadt (Nagyszeben/Sibiu), Szenetra Timisoara (Temesvár), néhány kevés katonai és más egyenruhás portré, össz. kb. 38 db fotólap, 1 db fotó és 1 db keményhátú fotó (Schwarz Samu Makó), többségében jelzett, 9x6,5 és 16x10 cm közötti méretekben