https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Photo Number of items: 512
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3281574
16288
483
0
4800
Photo
Artworks & Paper
1
1904 Ráckanizsa (Rackrizje, Slo) tanítók csoportképe , hátoldalon nevekkel, sérült kartonon. 37x30 cm
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
3208541
16289
483
0
2600
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1900 Nagyszombat, villaépület vízparttal, fotó Kabáth Vilmos műterméből, üvegezett keretben. 22x27 cm (a keret 33x44 cm)
Starting price:
2 600 HUF
3299583
16290
483
0
4000
Photo
Artworks & Paper
1
1895 Sugó-szoros (?) sziklaképződményei, kartonra kasírozott fotó, feliratozva (Blaschka Ernő névbejegyzéssel), kissé viseltes, szélén apró lyukakkal, foltokkal, 17x23 cm
Starting price:
4 000 HUF
3299911
16291
483
0
16000
Photo
Artworks & Paper
1
1912 Pozsony (Bratislava), Várkapu, nagyméretű fotónyomat, Hardtmuth E. kiadása, szélén kisebb szakadással, 24x17,5 cm
Starting price:
16 000 HUF
3299906
16292
483
0
16000
Photo
Artworks & Paper
1
1912 Pozsony (Bratislava), Vízhegy, nagyméretű fotónyomat, Hardtmuth E. kiadása, 18x24 cm
Starting price:
16 000 HUF
3260667
16293
483
0
2000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1964-1976 Külföldi utazások képei: Egyiptom, Jugoszlávia, Olaszország, Kanada, stb.; összesen kb. 200 db fotó, többségük a hátoldalon feliratozva, vegyes méretben és állapotban, két Forte dobozban
Starting price:
2 000 HUF
3286053
16294
483
0
3000
Photo
Artworks & Paper
1
1906 Tokaj, vasútállomás, nagyméretű fotó, díszes, sérült kartonon, 20x15,5 cm (teljes méret: 30x25 cm)
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
3268625
16295
483
0
4200
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1890-1900 'Cauterets Cascade de Cérizet', Cerisey vízesése Cauterets (Pireneusok) közelében/ A Pireneusok látképe Gavarnie-nél, 2 db fotó kartonon, a második fotó egyik sarkán sérüléssel, foltos, 25x19 cm, 19x26 cm./ cca 1890-1900 'Cauterets Cascade de Cérizet', Waterfall of Cerisey near Cauterets/The view of Pyrenees at Gavarnie, 2 pc. of photo on board, with damage on one corner of the second photo, spotty, 25x19 cm, 19x26 cm.
The item is not available
Starting price:
4 200 HUF
3268593
16296
483
0
4000
Photo
Artworks & Paper
1
Kalocsai érseki kastélyt ábrázoló régi üvegpozitív, bronz keretezésben, 9,5x12,5 cm
Starting price:
4 000 HUF
3138582
16297
483
0
1600
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1935 Pilisszentkereszt - Pilisszántó dombjai, 2 db fotó papírlapon, a hátoldalakon feliratozva, 9x11 cm
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3222767
16298
483
0
2400
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1950 Karlsbad, Karlovy Vary 9 db nagy méretű fotó 42x32 cm
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
3223266
16299
483
0
2400
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1950 Karlsbad, Karlovy Vary 9 db nagy méretű fotó 42x32 cm
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment