https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Photo

Number of items: 512

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1904 Ráckanizsa (Rackrizje, Slo) tanítók csoportképe , hátoldalon nevekkel, sérült kartonon. 37x30 cm
1
16288.

1904 Ráckanizsa (Rackrizje, Slo) tanítók csoportképe , hátoldalon nevekkel, sérült kartonon. 37x30 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Number of bids:
0
 
cca 1900 Nagyszombat, villaépület vízparttal, fotó Kabáth Vilmos műterméből, üvegezett keretben. 22x27 cm (a keret 33x44 cm)
1
16289.

cca 1900 Nagyszombat, villaépület vízparttal, fotó Kabáth Vilmos műterméből, üvegezett keretben. 22x27 cm (a keret 33x44 cm)

 
Sold
Starting price:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Number of bids:
1
 
1895 Sugó-szoros (?) sziklaképződményei, kartonra kasírozott fotó, feliratozva (Blaschka Ernő névbejegyzéssel), kissé viseltes, szélén apró lyukakkal, foltokkal, 17x23 cm
1
16290.

1895 Sugó-szoros (?) sziklaképződményei, kartonra kasírozott fotó, feliratozva (Blaschka Ernő névbejegyzéssel), kissé viseltes, szélén apró lyukakkal, foltokkal, 17x23 cm

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
8
 
1912 Pozsony (Bratislava), Várkapu, nagyméretű fotónyomat, Hardtmuth E. kiadása, szélén kisebb szakadással, 24x17,5 cm
1
16291.

1912 Pozsony (Bratislava), Várkapu, nagyméretű fotónyomat, Hardtmuth E. kiadása, szélén kisebb szakadással, 24x17,5 cm

 
Sold
Starting price:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
2
 
1912 Pozsony (Bratislava), Vízhegy, nagyméretű fotónyomat, Hardtmuth E. kiadása, 18x24 cm
1
16292.

1912 Pozsony (Bratislava), Vízhegy, nagyméretű fotónyomat, Hardtmuth E. kiadása, 18x24 cm

 
Sold
Starting price:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
3
 
cca 1964-1976 Külföldi utazások képei: Egyiptom, Jugoszlávia, Olaszország, Kanada, stb.; összesen kb. 200 db fotó, többségük a hátoldalon feliratozva, vegyes méretben és állapotban, két Forte dobozban
1
16293.

cca 1964-1976 Külföldi utazások képei: Egyiptom, Jugoszlávia, Olaszország, Kanada, stb.; összesen kb. 200 db fotó, többségük a hátoldalon feliratozva, vegyes méretben és állapotban, két Forte dobozban

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
1906 Tokaj, vasútállomás, nagyméretű fotó, díszes, sérült kartonon, 20x15,5 cm (teljes méret: 30x25 cm)
1
16294.

1906 Tokaj, vasútállomás, nagyméretű fotó, díszes, sérült kartonon, 20x15,5 cm (teljes méret: 30x25 cm)

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
cca 1890-1900 'Cauterets Cascade de Cérizet', Cerisey vízesése Cauterets (Pireneusok) közelében/ A Pireneusok látképe Gavarnie-nél, 2 db fotó kartonon, a második fotó egyik sarkán sérüléssel, foltos, 25x19 cm, 19x26 cm./  cca 1890-1900 'Cauterets Cascade de Cérizet', Waterfall of Cerisey near Cauterets/The view of Pyrenees at Gavarnie, 2 pc. of photo on board, with damage on one corner of the second photo, spotty, 25x19 cm, 19x26 cm.
1
16295.

cca 1890-1900 'Cauterets Cascade de Cérizet', Cerisey vízesése Cauterets (Pireneusok) közelében/ A Pireneusok látképe Gavarnie-nél, 2 db fotó kartonon, a második fotó egyik sarkán sérüléssel, foltos, 25x19 cm, 19x26 cm./

cca 1890-1900 'Cauterets Cascade de Cérizet', Waterfall of Cerisey near Cauterets/The view of Pyrenees at Gavarnie, 2 pc. of photo on board, with damage on one corner of the second photo, spotty, 25x19 cm, 19x26 cm.

 
The item is not available
Starting price:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Number of bids:
0
 
Kalocsai érseki kastélyt ábrázoló régi üvegpozitív, bronz keretezésben, 9,5x12,5 cm
1
16296.

Kalocsai érseki kastélyt ábrázoló régi üvegpozitív, bronz keretezésben, 9,5x12,5 cm

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
2
 
cca 1935 Pilisszentkereszt - Pilisszántó dombjai, 2 db fotó papírlapon, a hátoldalakon feliratozva, 9x11 cm
1
16297.

cca 1935 Pilisszentkereszt - Pilisszántó dombjai, 2 db fotó papírlapon, a hátoldalakon feliratozva, 9x11 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
cca 1950 Karlsbad, Karlovy Vary 9 db nagy méretű fotó 42x32 cm
1
16298.

cca 1950 Karlsbad, Karlovy Vary 9 db nagy méretű fotó 42x32 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
cca 1950 Karlsbad, Karlovy Vary 9 db nagy méretű fotó 42x32 cm
1
16299.

cca 1950 Karlsbad, Karlovy Vary 9 db nagy méretű fotó 42x32 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment