Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 61

Iskolai matematika könyvek: Horti Henrik: Rajzoló geometria 1-3, planimetriei alaktan. BP., 1910. Franklin. + Lévay Ede: Számtan. Bp., 1918. Athenaeum. Korabeli félvászon kötésben
20304.

1 600 HUF

20305.

2 400 HUF

20306.

1 400 HUF

20307.

1 000 HUF

V. Toporkov: Sztanyiszlavszkij a próbákon. Visszaemlékezések. 1952, Művelt Nép Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
20308.

4 800 HUF
13,01
15,00

20309.

400 HUF
1,08
1,25

Jakab László: Elektrokardiographia gyakorló orvosok számára. Bp., 1941, Novák Rudolf. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
20310.

500 HUF
1,36
1,56

20311.

300 HUF
0,81
0,94

20312.

5 000 HUF

20313.

6 000 HUF

Arady, Kálmán: Giovanni Manardo nella letteratura medica Ungherese dalla sua morte ai nostri giorni. A szerző, Arady Kálmán (1893-1964) orvos, művészettörténész által Pastinszky Miklós (1914-1986) művészettörténésznek DEDIKÁLT példány! Ferrara, 1963, Universitá Degli Studi di Ferrara, 145-148 p. Olasz nyelven. Kiadói papírkötés.
20314.

1 400 HUF

20315.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF