Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 61

20292.

1 000 HUF

Dr. Balogh Géza: Tanulmányok a neurologia és a psychiatria köréből 1924-1926. 1926, Pápai Ernő Műintézete, papírkötés.
20293.

800 HUF

Dr. Cserey Adolf: Rovargyűjtő. Stampfel-féle Tudományos Zsebkönyvtár 76. Pozsony-Bp., 1901, Stampfel Károly,(Wigand-ny.), 57+5 p. Kiadói papírkötésben, a gerincen kis sérülésel.
20294.

1 800 HUF

Dr. Cserey Adolf: Bogárhatározó. Stampfel-féle Tudományos Zsebkönyvtár 96-98. Pozsony-Bp., 1901, Stampfel Károly,(Wigand-ny.), 220+4 p.+IV t. Kiadói papírkötésben, a gerincen kis sérülésel.
20295.

1 800 HUF

20296.

800 HUF

Szinák János - Veress István: Nagy kutyakönyv. Három könyv egy kötetben. A kutya tartása, tenyésztése, nevelése. A kutya betegségei. A világ kutyafajtái. 2000, Dunakanyar, kissé kopott egészvászon kötés.
20297.

2 000 HUF

Jendrássik Ernő: dr. Jendrássik Jenő hátrahagyott iratai. Bp., 1891. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. 167 + (6)p. Kiadói aranyozott vászonkötésben
20298.

2 000 HUF

1913-1922 Földrajzi Közlemények XLI. köt. X. füzet, XLVI. köt. IV-V. füzet, L. köt. I-V. füzet. (3 db). Bp., 1913-1922, Magyar Földrajzi Társaság. Kiadói papírkötés, változó, sérült állapotban, az egyik szétváló fűzéssel.
20299.

1 400 HUF

20300.

1 200 HUF

20301.

5 500 HUF
14,91
17,19

20302.

1 800 HUF

20303.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF