20302.
Closed 483. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
Soddy Frederick: A rádium. Fordította: Salamon Gábor. Bp., 1912, Kir. Magyar Természettudományi Társulat 151p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, szép állapotban.