https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Natural sciences, Medicine Number of items: 61
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3248031
20316
483
0
900
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Kubinszky Ernő-Szél György: A kutya. Bp., 1956., Mezőgazdasági. Szövegközti fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon kötés.
The item is not available
3105961
20317
483
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Gyógyszerészek évkönyve az 1938-ik évre. Tizenhetedik évfolyam. Összeáll.: Koritsánszky Ottó és Löcherer Tamás. Bp., 1938, Gyógyszerészeti Közlöny (Attila-ny.), 508+(4) p. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, néhány kissé sérült, a fűzéstől elváló lappal.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3242577
20318
483
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Brencsán János: Orvosi szótár. Idegen orvosi kifejezések magyarázata. Bp., 1978, Terra. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón némi kopással.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3249763
20319
483
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Vezérfonalak népszerű egészségügyi előadásokhoz. I. kötet. [Bp.], én.,M. Kir. Népjóléti és Munkaügyi Minisztérium Egészségügyi Propaganda Központja, 259 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval és lapokkal, a tartalomjegyzékben ceruzás aláhúzásokkal.
The item is not available
3208956
20320
483
0
2600
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
[Gyógynövények, fák és gyümölcsök nevének lexikona] Stirling János:Lexicon Nominum Herbarum, Arborum Fruticumque Linguae Latinae I. A-B. Enciklopédia Kiadó, 1995. 148p. Kiadói kartonált papírkötés
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
3213934
20321
483
0
2000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Kácsor László: A folyók élni akarnak. 1990, Gondolat. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3207295
20322
483
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Konkoly Kálmán: Magyar alkotók. Hírneves magyar tudósok, művészek, szakemberek műhelyéből. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált papírkötésben
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3213294
20323
483
0
2000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
R. Bognár: Acta Universitatis Debreceniensis de Ludovico Kossuth nominatae. Tomus XVIII. 1972. Debrecen, 1973. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3208440
20324
483
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Halasy-Nagy József: Ember és világ. Bp., é. n. , Kir. Magy. Egyetemi Nyomda, 251 p. Kiadói félvászon-kötésben
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2999758
20325
483
0
1600
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Dr. Tildy Zoltán: Madárszárnyakon. Bp., 1984, Gondolat. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3190851
20326
483
0
1600
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Dr. Cseplák György: Árulkodó ujjnyomok. Vallatóra fogott kőkori cserepek. Hn., 2005, Semmelweis. Színes képekkel és diagramokkal illusztrált. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval.
Starting price:
1 600 HUF
2570311
20327
483
0
2400
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Dr. Tauszk Ferenc (szerk.): A belgyógyásat alapvonalai. Budapest, é.n., Stampfel (Révai testvérek). Korabeli egészvászon kötés, tulajdonosi bélyegzőkkel, sérült és javított kötéssel, helyenként kissé foltos lapokkal, szövegközti illusztrációkkal.
Starting price:
2 400 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment