Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 61

Kubinszky Ernő-Szél György: A kutya. Bp., 1956., Mezőgazdasági. Szövegközti fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon kötés.
20316.

900 HUF
2,44
2,81

20317.

1 000 HUF

Brencsán János: Orvosi szótár. Idegen orvosi kifejezések magyarázata. Bp., 1978, Terra. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón némi kopással.
20318.

1 000 HUF

20319.

800 HUF

20320.

2 600 HUF
7,05

20321.

2 000 HUF

20322.

1 000 HUF

20323.

2 000 HUF

Halasy-Nagy József: Ember és világ. Bp., é. n. , Kir. Magy. Egyetemi Nyomda, 251 p. Kiadói félvászon-kötésben
20324.

1 000 HUF

20325.

1 600 HUF

Dr. Cseplák György: Árulkodó ujjnyomok. Vallatóra fogott kőkori cserepek. Hn., 2005, Semmelweis. Színes képekkel és diagramokkal illusztrált. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval.
20326.

1 600 HUF

20327.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF