https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 61

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Potonié, H[enry]: Lehrbuch der Pflanzenpalaeontologie, mit besonderer Rücksicht auf die Bedürfnisse des Geologen. Mit 3 Tafeln und fast 700 Einzelbildern in 355 Text-Figuren. Berlin, 1899. Ferdinand Dümmers Verlagsbuchhandlung (Druck von G. Bernstein in Berlin). 1 t. (színes kőnyomatú címkép) + VIII + 402 p. + 2 t. (kőnyomat). Henry Potonié (1857-1913) német botanikaprofesszor ősnövénytani és rendszertani kézikönyve, oldalszámozáson belül gazdag szövegközti illusztrációs anyaggal. A címoldalon és a belív néhány oldalán régi gyűjteményi bélyegzések. Poss.: A Királyi József Műegyetem Növénytani Szertára, Agrártudományi Egyetem Központi Könyvtára. Aranyozott, sérült gerincű korabeli félvászon kötésben, márványmintás festésű lapszélekkel; az aranyozott címfelirat a gerincen vörös címkén, az első kötéstáblán régi katalóguscímke maradványai.
1
20340.

Potonié, H[enry]: Lehrbuch der Pflanzenpalaeontologie, mit besonderer Rücksicht auf die Bedürfnisse des Geologen. Mit 3 Tafeln und fast 700 Einzelbildern in 355 Text-Figuren. Berlin, 1899. Ferdinand Dümmers Verlagsbuchhandlung (Druck von G. Bernstein in Berlin). 1 t. (színes kőnyomatú címkép) + VIII + 402 p. + 2 t. (kőnyomat). Henry Potonié (1857-1913) német botanikaprofesszor ősnövénytani és rendszertani kézikönyve, oldalszámozáson belül gazdag szövegközti illusztrációs anyaggal. A címoldalon és a belív néhány oldalán régi gyűjteményi bélyegzések. Poss.: A Királyi József Műegyetem Növénytani Szertára, Agrártudományi Egyetem Központi Könyvtára. Aranyozott, sérült gerincű korabeli félvászon kötésben, márványmintás festésű lapszélekkel; az aranyozott címfelirat a gerincen vörös címkén, az első kötéstáblán régi katalóguscímke maradványai.

 
Sold
Starting price:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment