20292.
Closed 483. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 000 HUF
Schächter Miksa: Sebészeti gyógyítás. Vérzéscsillapítás, érzéketlenítés, sebkezelés. Therapia, a gyógyító tudományok könyvtára IV. Bp., 1904, Singer és Wolfner, 256+(20) p. Szövegközti ábrákkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, jó állapotban, a borítón minimális kopottsággal.