20312.
Closed 483. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Otto Petzval: Elemente der mathematik für Obergymnasien und Realschulen. Pest, 1856, Johann Herz, 4+513+3 p. Német nyelven. Későbbi átkötött félvászon-kötés, mintás lapélekkel, kissé kopott borítóval. Petzval Ottó egyetemi tanár, MTA-tag akadémiai nagydíjas művének német fordítása.