20310.
Closed 483. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
500 HUF
1,36 EUR, 1,56 USD
Jakab László: Elektrokardiographia gyakorló orvosok számára. Bp., 1941, Novák Rudolf. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.