Maps

Number of items: 101

cca 1941 Magyar Királyi Államvasutak közúti gépkocsiüzem (MÁVAUT) autóbusz-vonalainak és vasúti hálózatának átnézeti térképe, kétoldalas térkép, tervezte: Tallián Ferenc, 1 : 400.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., rajta a visszatért felvidéki, kárpátaljai, erdélyi és délvidéki területekkel, 58,5x33 cm
17134.

2 000 HUF

cca 1940 Budapest közlekedési térképe, 1 : 18.000, Bp., Pless Gyula kiadása, vászonra kasírozva, kissé viseltes állapotban, 61x45 cm
17135.

1 800 HUF

cca 1900-1910 Párizs belvárosának közlekedési térképe, kisebb lapszéli sérülésekkel, 39x29,5 cm + 1975 Párizs térkép, 66,5x49 cm
17136.

1 600 HUF

cca 1939 Mittelbachs Große deutsche Karte für Kraftfahrer, Radfahrer, Touristen und Büro. Regensburg 62. / Németország, Regensburg környékének térképe, 1 : 200.000, Leipzig, Mittelbachs Verlag, vászonra kasírozva, kisebb sérülésekkel, 79x48 cm
17137.

1 600 HUF

1947 Stoits György: Merre menjek? Budapest közlekedési térképe, 1947-es kiadás, hátoldalán teljes utcajegyzékkel, kisebb sérülésekkel, 62x47,5 cm
17138.

1 600 HUF

cca 1920-1940 Ázsia politikai térképe, tervezte és rajzolta: Kogutowicz Manó, 1 : 20.000.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., kisebb szakadásokkal, foltokkal, 68x59 cm
17139.

1 800 HUF

cca 1910-1920 A keleti tengerpart vidéke (Balti-tenger, orosz-finn határ) térképe, 1 : 2.460.000, vászonra kasírozva, kissé viseltes állapotban, 30,5x30 cm
17140.

1 800 HUF

1970 Bp., XI. kerület (Újbuda) térképe, utcajegyzékkel, kissé sérült, 98x62 cm
17141.

2 000 HUF

1931 Európa hegy- és vízrajzi térképe, tervezte: Kogutowicz Károly, 1 : 18.000.000, Bp., M. Kir. Állami Térképészet, 43x28,5 cm
17142.

1 400 HUF

cca 1925 Griebens Stadtplan von Wien / Bécs utcajegyzék és térkép, 1 : 13.500, Berlin, Grieben-Verlag Albert Goldschmidt, 20 p.+ 1 (kihajtható térkép, 58x45,5 cm) t. Sérült kiadói papírborítóban.
17143.

1 600 HUF

1957 A Magyar Népköztársaság közigazgatási térképe, 1 : 500.000, Bp., Kartográfiai Vállalat, kisebb szakadásokkal, a bal felső sarokban a címert leragasztották, 115x75 cm
17144.

1 800 HUF

cca 1820 Austrian Dominions / A Habsburg Birodalom országai és tartományai, rézmetszetű térkép, metszette: Alexander Findlay, kiadta: Thomas Kelly, London, egyik szélénél kartonra ragasztva, lyukasztással, 21x25,5 cm
17145.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF