Maps

Number of items: 101

1893 Baranya vármegye és Veszprém vármegye térképe (2 db), tervezte: Gönczy Pál, Bp., Posner Károly Lajos és Fia, a Pallas Nagy Lexikona mellékletei, az egyiken lapszéli sérüléssel, kissé foltos, 23,5x30,5 cm
17110.

1 600 HUF

cca 1920 An American map of the Center of Paris, Chicago Tribune - Daily News, 33x41 cm.
17111.

2 000 HUF

1921 Budapest térképe, tervezte: Dr. Vigyázó János, 1 : 20.000, Bp., Turistaság és Alpinizmus kiadása, kissé sérült, ragasztással javított, 33,5x32 cm
17112.

1 600 HUF

cca 1940 Keszthely és környéke térképe, 1:25.000, Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, gyűrődésnyomokkal, 63x45 cm
17113.

2 800 HUF

cca 1930 A Balaton-felvidék térképe (Dr. Thirring: Részletes Magyar Útikalauzok II. Dunántúl), 1 : 75.000, Bp., Turistaság és Alpinizmus kiadása, 37,5×43,5 cm
17114.

1 200 HUF

cca 1940-1967 3 db vasúti térkép (közte két kétoldalas): A M. Kir. Államvasutak hálózatának átnézeti térképe; A MÁV hálózatának átnézeti térképe / A MÁVAUT autóbusz-vonalainak átnézeti térképe; Magyarország vasúti térképe / Külföldi összeköttetések hálózata. Változó állapotban, 16,5x30,5 cm és 40,5x63,5 cm között.
17115.

2 000 HUF

"MOLAJ" Magyar-Szovjet Olajművek Rt. Délmagyarország térkép, kétoldalas, kissé sérült, 34x48 cm
17116.

1 400 HUF

1941 Freytag & Berndt: Autostraßenkarten - Blatt 28. Graz-Varazdin (Varasd) autótérkép, 1 : 300.000, Wien, G. Freytag & Berndt A.G., kissé viseltes állapotban, sérülésekkel, 61x93,5 cm
17117.

1 400 HUF

cca 1965-1980 Tájékozódási futás (tájfutás) ismertető prospektus + Térkép jelkulcs, összeáll.: Szász Károly + 8 db térkép, változó méretben és állapotban
17118.

1 000 HUF

Felsőpakony (Pest megye) üzemi térkép másolat, 1 : 10.000, vászonra kasírozva, kissé viseltes állapotban, 54x48,5 cm
17119.

900 HUF
2,44
2,81

1949 Magyarország útállapot térképe 1949. június 1-én, szerk.: Tallián Ferenc, kiadja: Franklin Könyvkiadó Nemzeti Vállalat. 1 : 500.000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., sérülésekkel, körbevágva, 67x104 cm
17120.

3 600 HUF
9,76
11,25

1984 Magyarország horgászati térképe, 1 : 550.000, jó állapotban, 97x64,5 cm
17121.

900 HUF
2,44
2,81

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF