Maps Number of items: 101
3299397
17110
483
Maps
1893 Baranya vármegye és Veszprém vármegye térképe (2 db), tervezte: Gönczy Pál, Bp., Posner Károly Lajos és Fia, a Pallas Nagy Lexikona mellékletei, az egyiken lapszéli sérüléssel, kissé foltos, 23,5x30,5 cm
1 600 HUF
3278726
17111
483
Maps
cca 1920 An American map of the Center of Paris, Chicago Tribune - Daily News, 33x41 cm.
2 000 HUF
3285021
17112
483
Maps
1921 Budapest térképe, tervezte: Dr. Vigyázó János, 1 : 20.000, Bp., Turistaság és Alpinizmus kiadása, kissé sérült, ragasztással javított, 33,5x32 cm
1 600 HUF
3295857
17113
483
Maps
cca 1940 Keszthely és környéke térképe, 1:25.000, Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, gyűrődésnyomokkal, 63x45 cm
2 800 HUF
3269750
17114
483
Maps
cca 1930 A Balaton-felvidék térképe (Dr. Thirring: Részletes Magyar Útikalauzok II. Dunántúl), 1 : 75.000, Bp., Turistaság és Alpinizmus kiadása, 37,5×43,5 cm
1 200 HUF
3257012
17115
483
Maps
cca 1940-1967 3 db vasúti térkép (közte két kétoldalas): A M. Kir. Államvasutak hálózatának átnézeti térképe; A MÁV hálózatának átnézeti térképe / A MÁVAUT autóbusz-vonalainak átnézeti térképe; Magyarország vasúti térképe / Külföldi összeköttetések hálózata. Változó állapotban, 16,5x30,5 cm és 40,5x63,5 cm között.
2 000 HUF
3256839
17116
483
Maps
"MOLAJ" Magyar-Szovjet Olajművek Rt. Délmagyarország térkép, kétoldalas, kissé sérült, 34x48 cm
1 400 HUF
3260990
17117
483
Maps
1941 Freytag & Berndt: Autostraßenkarten - Blatt 28. Graz-Varazdin (Varasd) autótérkép, 1 : 300.000, Wien, G. Freytag & Berndt A.G., kissé viseltes állapotban, sérülésekkel, 61x93,5 cm
1 400 HUF
3187236
17118
483
Maps
cca 1965-1980 Tájékozódási futás (tájfutás) ismertető prospektus + Térkép jelkulcs, összeáll.: Szász Károly + 8 db térkép, változó méretben és állapotban
1 000 HUF
3183492
17119
483
900
Maps
Felsőpakony (Pest megye) üzemi térkép másolat, 1 : 10.000, vászonra kasírozva, kissé viseltes állapotban, 54x48,5 cm
3261004
17120
483
Maps
1949 Magyarország útállapot térképe 1949. június 1-én, szerk.: Tallián Ferenc, kiadja: Franklin Könyvkiadó Nemzeti Vállalat. 1 : 500.000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., sérülésekkel, körbevágva, 67x104 cm
3 600 HUF
3240372
17121
483
900
Maps
1984 Magyarország horgászati térképe, 1 : 550.000, jó állapotban, 97x64,5 cm The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house