Maps

Number of items: 101

cca 1900 'Budapest', 'Győr' és 'Sopron' városok térképei, 3 db, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny, az egyik a hajtás mentén szakadt, 20x12 cm és 27x21 cm közötti méretben.
17206.

900 HUF
2,44
2,81

1787 Surry megye, Anglia, rézmetszetű térkép J Cary. 26x22 cm, Üvegezett keretben méret 38x33 cm
17207.

5 000 HUF

cca 1914-1918 Skizze von Ontagnano (Olaszország), kézzel rajzolt térkép, feltehetőleg az I. világháborúban, katonai-felderítési célra készült, a lap foltos, 21x15 cm + Plano de Vilago, ismeretlen település kézzel rajzolt, nagyméretű térképe, eszperantó nyelvű feliratokkal, kisebb lapszéli sérülésekkel, foltokkal, 89,5x125 cm
17208.

3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1930 Szécsi Ferenc: Statisztikai - földrajzi világatlasz. 64 színes térképpel, táblázatokkal. Bp., é.n., Universum ("Élet"-ny.), 1 (Magyarország térképe) t.+78+(1) p.+ 23 (63 térkép 23 sztl. levélen) sztl. lev. +63+(1) p. Színes térképekkel, köztük több kétoldalas. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, laza fűzéssel, elöl a térkép kijár.
17209.

1 600 HUF

5 db XVI-XVII. századi Magyarország-térkép reprintje, a hátoldalon háromnyelvű szöveggel, 22x35 cm és 30x35 cm között
17210.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF