Maps Number of items: 101
3267543
17206
483
900
Maps
cca 1900 'Budapest', 'Győr' és 'Sopron' városok térképei, 3 db, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny, az egyik a hajtás mentén szakadt, 20x12 cm és 27x21 cm közötti méretben. 3265636
17207
483
Maps
1787 Surry megye, Anglia, rézmetszetű térkép J Cary. 26x22 cm, Üvegezett keretben méret 38x33 cm
5 000 HUF
3290545
17208
483
3200
Maps
cca 1914-1918 Skizze von Ontagnano (Olaszország), kézzel rajzolt térkép, feltehetőleg az I. világháborúban, katonai-felderítési célra készült, a lap foltos, 21x15 cm + Plano de Vilago, ismeretlen település kézzel rajzolt, nagyméretű térképe, eszperantó nyelvű feliratokkal, kisebb lapszéli sérülésekkel, foltokkal, 89,5x125 cm
3 200 HUF
3288042
17209
483
Maps
cca 1930 Szécsi Ferenc: Statisztikai - földrajzi világatlasz. 64 színes térképpel, táblázatokkal. Bp., é.n., Universum ("Élet"-ny.), 1 (Magyarország térképe) t.+78+(1) p.+ 23 (63 térkép 23 sztl. levélen) sztl. lev. +63+(1) p. Színes térképekkel, köztük több kétoldalas. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, laza fűzéssel, elöl a térkép kijár.
1 600 HUF
3286094
17210
483
Maps
5 db XVI-XVII. századi Magyarország-térkép reprintje, a hátoldalon háromnyelvű szöveggel, 22x35 cm és 30x35 cm között
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house