Maps

Number of items: 101

cca 1900 Párizs közlekedési hálózatának térképe (busz-, villamos- és hajóvonalak), 1 : 26.700, Leipzig, Wagner & Debes, 26x40 cm
17122.

1 200 HUF

cca 1900-1910 Oriens (Közel-Kelet) térképe, tervezte: Dr. Cherven Floris, rajzolta: Kogutowicz Manó, 1 : 15.000.000, Magyar Földrajzi Intézet R.T., kisebb lapszéli sérülésekkel, 28,5x36 cm
17123.

1 400 HUF

Geomorfológiai relieftípus-térkép, szerk.: Dr. Pécsi Márton, rajzolta: Szilágyi András. Bp., Offset-ny., 32,5x48 cm
17124.

900 HUF
2,44
2,81

1894-1895 Hunyad vármegye és Alsó-Fehér vármegye térképe (2 db), tervezte: Gönczy Pál, Bp., Posner Károly Lajos és Fia, a Pallas Nagy Lexikona mellékletei, az egyik lap széle kissé sérült, 30,5x23,5 cm
17125.

1 600 HUF

cca 1920 Karte des Kantons Zug mit Grenzgebieten / Zug kanton (Svájc) térképe a vasútvonalak jelölésével, 1 : 75.000, Zürich, Art. Institut Orell Füssli, jó állapotban, néhány ceruzás jelöléssel, kissé sérült borítóval, 64,5x57,5 cm
17126.

1 400 HUF

1938 Az ezeréves Magyarország / Európa 1938 végén, kétoldalas térkép, a Pesti Hírlap kiadása, sérülésekkel, ragasztással javított, 41x57 cm
17127.

1 400 HUF

20 db várostérkép (fővárosok): Brüsszel, Kijev, Isztambul, Párizs, stb. Vegyes állapotban.
17128.

1 600 HUF

1895 Baranya vármegye és Bács-Bodrog vármegye térképe (2 db), tervezte: Gönczy Pál, Bp., Posner Károly Lajos és Fia, a Pallas Nagy Lexikona mellékletei, kisebb sérülésekkel, foltokkal 30,5x24 cm
17129.

1 400 HUF

cca 1910-1915 Görögország és Kréta térképe, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., jó állapotban, 66x34 cm
17130.

1 800 HUF

cca 1890-1900 Budapest és környékének katonai térképe, 1 : 75.000, vászonra kasírozva, kissé viseltes állapotban, körbevágva, 51x49,5 cm
17131.

1 800 HUF

17132.

5 500 HUF
14,91
17,19

4 db régi (XVI-XVII. századi) Magyarország-térkép reprintje, vegyes állapotban, 30x35 cm és 61x47 cm között
17133.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF