Maps Number of items: 101
3240444
17122
483
Maps
cca 1900 Párizs közlekedési hálózatának térképe (busz-, villamos- és hajóvonalak), 1 : 26.700, Leipzig, Wagner & Debes, 26x40 cm
1 200 HUF
3255767
17123
483
Maps
cca 1900-1910 Oriens (Közel-Kelet) térképe, tervezte: Dr. Cherven Floris, rajzolta: Kogutowicz Manó, 1 : 15.000.000, Magyar Földrajzi Intézet R.T., kisebb lapszéli sérülésekkel, 28,5x36 cm
1 400 HUF
3232639
17124
483
900
Maps
Geomorfológiai relieftípus-térkép, szerk.: Dr. Pécsi Márton, rajzolta: Szilágyi András. Bp., Offset-ny., 32,5x48 cm
3260684
17125
483
Maps
1894-1895 Hunyad vármegye és Alsó-Fehér vármegye térképe (2 db), tervezte: Gönczy Pál, Bp., Posner Károly Lajos és Fia, a Pallas Nagy Lexikona mellékletei, az egyik lap széle kissé sérült, 30,5x23,5 cm
1 600 HUF
3261043
17126
483
Maps
cca 1920 Karte des Kantons Zug mit Grenzgebieten / Zug kanton (Svájc) térképe a vasútvonalak jelölésével, 1 : 75.000, Zürich, Art. Institut Orell Füssli, jó állapotban, néhány ceruzás jelöléssel, kissé sérült borítóval, 64,5x57,5 cm
1 400 HUF
3261057
17127
483
Maps
1938 Az ezeréves Magyarország / Európa 1938 végén, kétoldalas térkép, a Pesti Hírlap kiadása, sérülésekkel, ragasztással javított, 41x57 cm
1 400 HUF
3257513
17128
483
Maps
20 db várostérkép (fővárosok): Brüsszel, Kijev, Isztambul, Párizs, stb. Vegyes állapotban.
1 600 HUF
3284332
17129
483
Maps
1895 Baranya vármegye és Bács-Bodrog vármegye térképe (2 db), tervezte: Gönczy Pál, Bp., Posner Károly Lajos és Fia, a Pallas Nagy Lexikona mellékletei, kisebb sérülésekkel, foltokkal 30,5x24 cm
1 400 HUF
3284480
17130
483
Maps
cca 1910-1915 Görögország és Kréta térképe, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., jó állapotban, 66x34 cm
1 800 HUF
3284495
17131
483
Maps
cca 1890-1900 Budapest és környékének katonai térképe, 1 : 75.000, vászonra kasírozva, kissé viseltes állapotban, körbevágva, 51x49,5 cm
1 800 HUF
3284575
17132
483
5500
Maps
5 500 HUF
3284295
17133
483
Maps
4 db régi (XVI-XVII. századi) Magyarország-térkép reprintje, vegyes állapotban, 30x35 cm és 61x47 cm között
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house