Maps

Number of items: 101

1942 A Föld országai, nagyméretű térkép, Bp., Kókai Lajos kiadása (Klösz György és Fia-ny.), kis sérülésekkel, 115x77 cm
17146.

1 000 HUF

cca 1941 Stoits György, Merre menjek? Budapest közlekedési térképe, teljes utcajegyzékkel, autóbusz és villamos vonalakkal, szakadással, 63x48 cm
17147.

1 000 HUF

1927 Magyarország közhasználatú villamos áramfejlesztő telepei és nagyfeszültségű vezetékhálózatai az 1925. évben. Tervezte: Petró István, rajzolta: Kaplonyi Sándor. Kiadja: A m. kir. kereskedelemügyi miniszter. 1 : 500.000. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, néhány kis sérüléssel, folttal, összességében jó állapotban, 122x85 cm
17148.

17 000 HUF
46,07
53,13

17149.

15 000 HUF
40,65
46,88

1856 Geleralkarte des Oesterreicheischen Kaiserstaates. Csak a diszes kartust tartalmazó ív. Rézmetszet 56x50 cm
17150.

3 800 HUF
10,30
11,88

Post-Kurs-Karte von Dalmatien. Bezirk der. k.k. Post- und Telegraphen-Direktion Zara (ca 1900) 1:400,000. 72x60 cm / Postal route map of Dalmatia
17151.

9 000 HUF
24,39
28,13

1930 A Magyar Szent Korona országainak politikai térképe. Hajtva, kis beszakadással 48x33 cm
17152.

9 000 HUF
24,39
28,13

17153.

7 000 HUF
18,97
21,88

Donne Bristol térképe. Réz nyomólemez pozitív képpel, "Plan of Bristol by B. Donne, 1826" szöveggel, 19,5x22 cm
17154.

9 500 HUF
25,75
29,69

1734 Matthias Seutter Magyarországról megjelent térképhez tartozó alfabetikus lista a térképen található, de névvel nem jelölt településekről, a megkeresésükhöz szükséges instrukciókkal. Rézmetszet 62x55 cm
17155.

4 000 HUF

1874 Geologische Karte der Umgebungen von Verespatak u. Offenbánya. Jahrbuch der k. k. geologische Reichsanstalt Bd. XXIV, Taf. 1. / Verespatak és Aranyosbánya (Erdély) környékének földtani térképe, színes litográfia, a lap széle kissé sérült, 24,5x16,5 cm
17156.

4 600 HUF
12,47
14,38

cca 1916 Az olasz háború térképe, a Földrajzi zsebatlasz melléklete, 1 : 1.000.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., kisebb szakadásokkal, 41x52 cm
17157.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF