Maps Number of items: 101
3233784
17146
483
Maps
1942 A Föld országai, nagyméretű térkép, Bp., Kókai Lajos kiadása (Klösz György és Fia-ny.), kis sérülésekkel, 115x77 cm
1 000 HUF
3205522
17147
483
Maps
cca 1941 Stoits György, Merre menjek? Budapest közlekedési térképe, teljes utcajegyzékkel, autóbusz és villamos vonalakkal, szakadással, 63x48 cm
1 000 HUF
3259473
17148
483
17000
Maps
1927 Magyarország közhasználatú villamos áramfejlesztő telepei és nagyfeszültségű vezetékhálózatai az 1925. évben. Tervezte: Petró István, rajzolta: Kaplonyi Sándor. Kiadja: A m. kir. kereskedelemügyi miniszter. 1 : 500.000. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, néhány kis sérüléssel, folttal, összességében jó állapotban, 122x85 cm
17 000 HUF
3048952
17149
483
15000
Maps
15 000 HUF
3282359
17150
483
3800
Maps
1856 Geleralkarte des Oesterreicheischen Kaiserstaates. Csak a diszes kartust tartalmazó ív. Rézmetszet 56x50 cm
3 800 HUF
3282503
17151
483
Maps
Post-Kurs-Karte von Dalmatien. Bezirk der. k.k. Post- und Telegraphen-Direktion Zara (ca 1900) 1:400,000. 72x60 cm / Postal route map of Dalmatia
9 000 HUF
3282367
17152
483
Maps
1930 A Magyar Szent Korona országainak politikai térképe. Hajtva, kis beszakadással 48x33 cm
9 000 HUF
3282351
17153
483
Maps
7 000 HUF
3217006
17154
483
9500
Maps
Donne Bristol térképe. Réz nyomólemez pozitív képpel, "Plan of Bristol by B. Donne, 1826" szöveggel, 19,5x22 cm
9 500 HUF
3282559
17155
483
Maps
1734 Matthias Seutter Magyarországról megjelent térképhez tartozó alfabetikus lista a térképen található, de névvel nem jelölt településekről, a megkeresésükhöz szükséges instrukciókkal. Rézmetszet 62x55 cm
4 000 HUF
3048700
17156
483
4600
Maps
1874 Geologische Karte der Umgebungen von Verespatak u. Offenbánya. Jahrbuch der k. k. geologische Reichsanstalt Bd. XXIV, Taf. 1. / Verespatak és Aranyosbánya (Erdély) környékének földtani térképe, színes litográfia, a lap széle kissé sérült, 24,5x16,5 cm
4 600 HUF
3299266
17157
483
Maps
cca 1916 Az olasz háború térképe, a Földrajzi zsebatlasz melléklete, 1 : 1.000.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., kisebb szakadásokkal, 41x52 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house