Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 210

Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. 60x45 cm. Fakeretben
10825.

3 600 HUF
9,76
11,69

Olvashatatlan jelzéssel: Tabáni részlet. Rézkarc, papír, lap széle kissé foltos, 17,5×12 cm
10826.

2 400 HUF
7,79

Olvashatatlan jelzéssel: Balatoni móló, távolban vitorlás. Ceruza, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 14x22 cm
10827.

2 600 HUF
7,05
8,44

Olvashatatlan (Körtvélyessy?) jelzéssel: Csendélet. Pasztell, papír. Üvegezett fakeretben. Hátoldali üveg repedt. 47x38 cm
10828.

2 400 HUF
7,79

Olvashatatlan jelzéssel vagy jelzés nélkül: Hölgy portré. Tempera, karton, 49,5×37 cm
10829.

5 000 HUF
16,23

Olvashatatlan jelzéssel (C. Pievio?): Geometria. Szitanyomat, papír, számozott (7/80), paszpartuban, 17×12 cm
10830.

2 400 HUF
7,79

Olvashatatlan jelzéssel: Soproni részlet. Akvarell, papír. Kartonra kasírozva. 32,5×30,5 cm
10831.

5 000 HUF
16,23

Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően XX. sz. eleje: Kiállítási enteriőr. Ceruza, papír. 29x20 cm
10832.

9 000 HUF
24,39
29,22

Olvashatatlan jelzéssel: Madarak az égen. Gouache, papír, paszpartuban, 15,5×26,5 cm
10833.

3 000 HUF
9,74

Olvashatatlan jelzéssel: Szénaboglyák templomtoronnyal. Olaj, farost, 62x52 cm Üvegezett keretben
10834.

8 000 HUF
25,97

Azonosítatlan jelzéssel: Nagyvágó. Rézkarc, papír. jelzett, üvegezett fakeretben, 9x9 cm
10835.

3 000 HUF
9,74

Azonosítatlan jelzéssel: Alpesi emlék. Olaj, farost, keretben 48x50 cm
10836.

6 000 HUF
19,48

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF