Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 210

H Vredeveldt jelzéssel, XX. sz. első fele: Vitorlások. Olaj, vászon, 50×70 cm. Dekoratív fakeretben.
10726.

60 000 HUF
162,60
194,81

Jelzés nélkül: Csata a tengeren. Olaj, fatábla. Apró felületi sérülésekkel. 40,5x51 cm. Dekoratív fakeretben.
10727.

12 000 HUF
38,96

10728.

20 000 HUF
54,20
64,94

10729.

15 000 HUF
40,65
48,70

Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. festő: Jelenet. Olaj, vászon. javított, sérült. Fakeretben. 53x67 cm
10730.

50 000 HUF
135,50
162,34

Jelzés nélkül, XIX. sz.: Vitorlás egy Velence közeli lagunában. Akvarell, ceruza, papír, üvegezett fakeretben, 15x22
10731.

8 000 HUF
25,97

Jelzés nélkül, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Szent Margit Gyógyfürdő épülete a Margitszigeten, Budapesten. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív keretben. 34x46 cm
10732.

19 000 HUF
51,49
61,69

Barabás jelzéssel (Barabás Etelka?), 1910-30 körül: Velencei részlet gondolával. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 100x69 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10733.

34 000 HUF
92,14
110,39

Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Art deco hölgy virágokkal. Olaj, vászon. 60x50 cm
10734.

34 000 HUF
92,14
110,39

Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Csendélet. Olaj, karton. Hátoldalán 1966-os datálású BÁV raglappal és régi MNG kiviteli bélyegzővel. Dekoratív fakeretben, 87×66 cm
10735.

10 000 HUF
32,47

Hornyánszky jelzéssel (Miklós v. Jolán?): Liget, 1914. Pasztell, papír,. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 37×27 cm
10736.

15 000 HUF
40,65
48,70

Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. alkotó: Dante Isteni színjátékából a pokol helyszíne. Olaj, vászon. Sérült. 65x88 cm. Proveniencia: Daley Gallery, Florida, 1998. Dekoratív fakeretben
10737.

44 000 HUF
119,24
142,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF