Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 210

Mathäi jelzéssel, Vermeer után: Lány borospohárral. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 74X57 cm
10762.

14 000 HUF
37,94
45,45

Ponekker jelzéssel: Erdei tó. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív, kissé sérült keretben. 40x50 cm
10763.

9 000 HUF
24,39
29,22

Nemes Szent-Gály jelzéssel: Dinnyés csendélet, 1969. Pasztell, farost. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 75×63 cm
10764.

12 000 HUF
38,96

E. Buri jelzéssel: Sils-tó, Engadin, Svájc (Silsersee, Schweiz). Olaj, vászon, 45,5x61 cm
10765.

4 000 HUF
12,99

Róka jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, kereten apró sérülésekkel. 56x72 cm
10766.

8 000 HUF
25,97

Béres jelzéssel: Erdőbelső. Olaj, vászon. Fakeretben. 46x60 cm
10767.

4 000 HUF
12,99

Sos K jelzéssel: Csendélet. Olaj. vászon. 50x40 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.
10768.

5 000 HUF
16,23

Keszi-Kortész (?) jelzéssel: Szalonban olvasó. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 80×60 cm
10769.

9 000 HUF
24,39
29,22

Abonyi Ervin jelzéssel: Patakpart. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 41x51 cm
10770.

9 000 HUF
24,39
29,22

Bihari Balogh jelzéssel: Hímzés népviseletben. Akvarell, papír, 21×16 cm
10771.

4 000 HUF
12,99

Bihari Balogh jelzéssel: Hazafelé. Akvarell, papír, 16×21 cm
10772.

4 000 HUF
12,99

Bihari Balogh jelzéssel: Lovasszekér a piacon. Akvarell, papír, 16×21 cm
10773.

4 000 HUF
12,99
18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF