Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 210

Jelzés nélkül, XIX. sz. festő: Pásztor tehéncsordával. Olaj, vászon. Kisebb felületi sérülésekkel. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 40,5x33 cm
10750.

15 000 HUF
40,65
48,70

Vass Elemér (1887-1957): Táj. Tus, akvarell, papír. Sérült. Üvegezett fakeretben, 21x30 cm
10751.

2 200 HUF
5,96
7,14

Halász jelzéssel: Tabáni részlet. Rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben. 24x19 cm
10752.

2 800 HUF
9,09

Bánhidy J jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, 101x80 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10753.

9 000 HUF
24,39
29,22

S. Hajós jelzéssel: Dáma legyezővel. Pasztell, papír. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 30x22 cm
10754.

6 000 HUF
19,48

Hargitta v. Hargittai jelzéssel: Udvar zöld lugassal. Pasztell, papír. Üvegezett, dekoratív, sérült fakeretben, 50x40,5 cm
10755.

6 000 HUF
19,48

Boldy jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost, kissé sérült fa keretben. 29x23 cm
10756.

10 000 HUF
32,47

Kós Károly (1883-1977): Utca. Linómetszet, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, üvegezett keretben, 11×11 cm
10757.

5 000 HUF
16,23

Tull Ö. jelzéssel: Vitorlás. Olaj, farost, kissé sérült üvegezett keretben, cca 19x23 cm
10758.

5 000 HUF
16,23

Nagy István jelzéssel: Udvar. Olaj, vászon. Üvegezett fakeretben, keret hátoldalán üvegen ragasztószalaggal javított repedéssel. 45×58 cm
10759.

7 000 HUF
18,97
22,73

Horkay Péter jelzéssel (a hátoldalán): Rőzsehordó. Olaj, karton. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 20,5x25,5 cm
10760.

1 000 HUF

Hoegenhorst J: Fapapucsos csendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben,38x48 cm
10761.

1 800 HUF
5,84

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF