Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 210

Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. festő, Joshua Reynolds után: Imádkozó kislány. Olaj, vászon, sérült. 79,5x63 cm
10738.

26 000 HUF
70,46
84,42

Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Fekvő női akt. Olaj, vászon. 33x48 cm
10739.

9 000 HUF
24,39
29,22

Jelzés nélkül: Színes geometria. Olaj, vászon. 27,5x33 cm.
10740.

9 000 HUF
24,39
29,22

Dézsy jelzéssel: Kaszáló. Olaj, vászon. Kissé sérült. Fakeretben, 60x50 cm.
10741.

5 000 HUF
16,23

Róna jelzéssel: Álom. Pasztell, papír. Jelzett. 40x60 cm Üvegezett keretben
10742.

3 000 HUF
9,74

Olvashatatlan jelzéssel, XIX. sz. vége, feltehetően orosz alkotó: Orosz v. kelet-európai város látképe. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 16×26 cm
10743.

18 000 HUF
48,78
58,44

W. Dahme jelzéssel: Lovasok. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Paszpartuban. 10×13 cm
10744.

800 HUF
2,60

Rembrandt van Rijn (1606-1669) után: Vak Tóbiás. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, XX. sz. végi nyomat a Hatvany Lajos hagyatékból, 16,5x13 cm
10745.

38 000 HUF
102,98
123,38

10746.

8 000 HUF
25,97

Rappai jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív keretben 45x33 cm
10747.

8 000 HUF
25,97

Bakoss jelzéssel: Balatoni naplemente. Olaj, farost, üvegezett keretben. 48x37 cm.
10748.

8 000 HUF
25,97

Adamcsa jelzéssel: Piac. Olaj, karton, sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 59x84 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10749.

8 000 HUF
25,97

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF