Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Number of items: 210
3297248
10774
482
Bihari Balogh jelzéssel: Aratók. Akvarell, papír, 21×16 cm
4 000 HUF
3102236
10775
482
Gebhardt jelzéssel: Csendélet. Olaj, fa. Dekoratív, sérült fakeretben. 50x40 cm
9 000 HUF
3128189
10776
482
Nyárádi (?) jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, vászon, 30,5x49 cm. Dekoratív fakeretben.
6 000 HUF
3181031
10777
482
Mikita Pál jelzéssel: Lány korsóval. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 55x40 cm
5 000 HUF
3181042
10778
482
4200
Götz jelzéssel: Vadászcsendélet nyúllal. Olaj, vászon, kartonon. Sérült. Fakeretben. 40x60 cm
4 200 HUF
3046883
10779
482
MJE jelzéssel: Madarak az ágon. Vegyes technika, selyem. Dekoratív, üvegezettm kissé sérült fa képkeretben. Belső méret: 44×34,5 cm
5 000 HUF
3028902
10780
482
8 000 HUF
3023128
10781
482
Snels J. Holland életkép. Festett üveg. Ólom keretben 20x16 cm
2 400 HUF
3159856
10782
482
Réthy V jelzéssel: Libapásztorlányok. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 60x80 cm
10 000 HUF
3159865
10783
482
Réthy V jelzéssel: Téli jelenet. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, kissé sérüt fakeretben. 60x80 cm
10 000 HUF
3141218
10784
482
28000
Miskecz jelzéssel: Napkorong. Olaj, vászon. Javított. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 84x69,5
28 000 HUF
3261715
10785
482
Zöld jelzéssel: Csónakázás a tavon. Olaj, karton. 26,5x42 cm. Fakeretben
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m