Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 210

Olvashatatlan (Gabriella?) jelzéssel: Virágok. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 80x55 cm
10849.

14 000 HUF
37,94
45,45

Olvashatatlan jelzéssel: Szt. Antal kísértése. Akvrell, karton. 20x16,5 cm. Laza paszpartuban.
10850.

3 600 HUF
9,76
11,69

Olvashatatlan (Benedek?) jelzéssel: Art deco hölgy. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, hátoldalán Silmann Béla képkeretező 1930-35 körüli címkéjével. 25×18 cm
10851.

3 000 HUF
9,74

Olvashatatlan jelzéssel: Menyecske és a horgász. Olaj, fa. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 31,5×42,5 cm
10852.

14 000 HUF
37,94
45,45

Olvashatatlan jelzéssel: Virágok az ablak alatt. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 27x22,5 cm.
10853.

2 400 HUF
7,79

Olvashatatlan jelzéssel: Napfényes utca (Tabán?). Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 40x28,5 cm
10854.

2 400 HUF
7,79

Olvashatatlan jelzéssel: Arckép, Budapest, 1913 (?). Vegyes technika, papír, javított, kissé foltos. Papírra kasírozva. 30x22 cm.
10855.

800 HUF
2,60

Olvashatatlan (Gachal?) jelzéssel, XX. sz. első fele: Libapásztorlány. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 56×67 cm
10856.

13 000 HUF
35,23
42,21

Olvashatatlan jelzéssel: Ló. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 65x38 cm
10857.

8 000 HUF
25,97

10858.

4 000 HUF
12,99

Olvashatatlan jelzéssel (a hátoldalán): Szürrealista portré. Vegyes technika, papír, kartonra ragasztva, fakeretben, 33x23 cm
10859.

9 000 HUF
24,39
29,22

Olvashatatlan jelzéssel: Tanya. Olaj, vászon. Fakeretben. 30x45 cm
10860.

4 000 HUF
12,99

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF