Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 210

Olvashatatlan (ZB monogram?) jelzéssel: Geometria és gesztus. Vegyes technika, papír, üvegezett fakeretben, 60×45 cm
10861.

5 000 HUF
16,23

Olvashatatlan jelzéssel: Színek varázsa. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Kissé hullámos. Paszpartu széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 60x45 cm
10862.

3 800 HUF
10,30
12,34

Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, 80×60 cm, fakeretben.
10863.

9 000 HUF
24,39
29,22

Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív fakeretben. 70x50 cm
10864.

10 000 HUF
32,47

Olvashatatlan jelzéssel: Mezei virágok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben. 40x25 cm
10865.

1 800 HUF
5,84

Olvashatatlan jelzéssel: Színes táj. Pasztell, papír. 48,5x32 cm. Üvegezett fakeretben.
10866.

1 800 HUF
5,84

Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlás. Akvarell, ceruza, papír, kartonra kasírozva. 17,5x9 cm.
10867.

2 600 HUF
7,05
8,44

Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet eperrel. Olaj, vászon. Restaurált. Hátoldalán Gombkötő Emília pozsonyi (Bratislava) bélyegzőjével. Dekoratív fakeretben. 30,5x37,5 cm
10868.

6 500 HUF
17,62
21,10

Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően távol-keleti (japán vagy kínai?) alkotó: Virágok kalligráfiával. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 27x24 cm
10869.

5 000 HUF
16,23

Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. második fele: Lány virággal. Tus, papír. Üvegezett fakeretben, 27,5×15 cm
10870.

8 500 HUF
23,04
27,60

Olvashatatlan jelzéssel: Halászbástya autóval, 1980-81. Filctoll, karton. Apró lapszéli gyűrődésekkel. 24x35 cm
10871.

3 000 HUF
9,74

Olvashatatlan jelzéssel: Álmos vagyok (női arckép), 1940. Szén, papír. Üvegezett fakeretben. 18x17 cm.
10872.

3 200 HUF
8,67
10,39

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF