Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 210

Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően szláv művész: Fantasztikus táj, 1988. Olaj, papír, laza paszpartuban, 31x41 cm.
10837.

4 000 HUF
12,99

Olvashatatlan jelzéssel (a hátoldalán): Tisza Csongrádnál. Szén, papír, 26,5x39 cm. Üvegezett fakeretben.
10838.

3 200 HUF
8,67
10,39

Olvashatatlan jelzéssel: Városi panoráma. Olaj, fa, 21x13 cm. Keretben.
10839.

3 200 HUF
8,67
10,39

Olvashatatlan jelzéssel: Tudományok szentélye, 1977. Színezett rézkarc, papír. Kissé foltos. Feltekerve. 30x28 cm
10840.

8 000 HUF
25,97

Olvashatatlan jelzéssel: Látogató, 1997. Szitanyomat, papír. Számozott (70/63). Foltos, lap széle sérült. 20x20 cm
10841.

3 000 HUF
9,74

Olvashatatlan jelzéssel: Női arc a horizonton. Olaj, karton. Üvegezett fakeretben. 39x27 cm
10842.

5 000 HUF
16,23

Olvashatatlan (Nagy?) jelzéssel: Pár (női hátakt). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (71/100), üvegezett fakeretben, 40×30 cm
10843.

4 600 HUF
12,47
14,94

Olvashatatlan jelzéssel (Szegő Gizi?): Notturno, 1920-as évek. Rézkarc, papír, üvegezett fakeretben. 13,5x11 cm
10844.

2 400 HUF
7,79

Olvashatatlan jelzéssel: Alföldi utca. Olaj, farost. Fakeretben, 35×49 cm
10845.

6 000 HUF
19,48

Azonosítatlan jelzéssel: Mandarinos csendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 13x19 c m
10846.

3 000 HUF
9,74

Olvashatatlan jelzéssel és jelzés nélkül: 2 db karikatúra. Ceruza és tus, papír. Egyiken hajtásnyommal, másikon apró szakadással, 15,5x11,5 és 11,5x20 cm
10847.

4 000 HUF
12,99

Olvashatatlan (Géza?) jelzéssel: Vízparti táj (Dunakanyar?). Olaj, farost. Kopott fakeretben, 59x77 cm
10848.

15 000 HUF
40,65
48,70

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF