Printed Materials

Number of items: 228

cca 1930-1980 Vegyes szentkép tétel, kb. 20-25 db, valamint közte 2 db régebbi keményhátú fotóval, rajta papokkal.
18316.

1 600 HUF

2 db szépírás füzet: Kováts Alajos: A Magyar Szépírás. Módszeres tanmenet a magyar írás tanításához. Bp., 1930, szerzői kiadás, 32 p. Kiadói tűzött papírkötés, jó állapotban. + Muster Alphabete & Schreib-Vorlagen verschiedener Schriftarten in den neuesten Formen. Heft II. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval.
18317.

1 600 HUF

cca 1930-1939 A Pesti Hírlap Vasárnapja kb. 40-45 db vegyes száma, változó állapotban, részben sérült, hiányzó borítókkal
18318.

2 800 HUF

18319.

5 000 HUF

1931-1933 Magyar Népiskola újság 7 darab száma
18320.

1 400 HUF

18321.

4 000 HUF

1932 Bell Miklós: Válasz a gazdasági Reformtervem ellen elhangzott kritikákra. 1932. junius. Salgótarján, Végh Kálmán-ny., 23 p. Papírkötés, szakadt, ceruzás aláhúzásokkal, és bejegyzésekkel.
18322.

3 000 HUF

1932 A Pesti Hírlap Vasárnapja 1932. aug. 7-i száma, a címlapon Habsburg-Lotaringiai József Ágost főherceg, 52 p.
18323.

1 400 HUF

cca 1932-1940 Tolnai Világlapja XXXV. (1933.) évf. 1-26. számai, összefűzve + további 12 db vegyes száma (össz. 38 db), közte erdélyi bevonulásról szóló szám (,,Megyünk Erdélybe!", 1940. szept. 11.) Változó állapotban.
18324.

3 600 HUF
9,76
11,25

18325.

2 000 HUF

1933 A Pesti Hírlap nyelvőre. Szerk.: Kosztolányi Dezső. A Pesti Hírlap ajándéka. Bp., Légrády, 224 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
18327.

1 800 HUF

1933 Díszítő tervezések a fiúkézimunkatanítás kapcsolatában polgári fiú- és középiskolák, tanítóképzők számára. Mappa fekete-fehér és színes nyomtatványokkal + 4 db díszletterveket(?) ábrázoló fotóval. Változó méretben és állapotban, kissé sérült kiadói papírmappában.
18328.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF