Printed Materials

Number of items: 228

cca 1939 ,,Az én múzeumom" - Munkácsy Mihály (1844-1900), gyűjtőalbum 13 db beragasztott képpel, kiadja a Kir. M. Egyetemi Nyomda, kiadói zsinórfűzéses papírkötés, sérült borítóval, 28,5x42,5 cm
18353.

1 600 HUF

1939 Mohács meghívó a Mohácsi csata 413. évfordulójára tartott ünnepségre 4p.
18354.

2 000 HUF

1939-1942 Tolnai Világlapja 2 darab száma
18355.

1 000 HUF

Humoros gyászjelentés, meghívó a Szent József Egyházközség Munkásosztályának ünnepségére, folttal, 11,5x15,5 cm
18356.

1 000 HUF

cca 1940 a Rab Erdély krónikája c. munka reklám kiadványa a szerkesztő bizottság névsorával. 4 p.
18358.

3 000 HUF

cca 1940 5 db M. kir. Posta távirat. Biczó András, Kalicza Erzsébet, Éder Gyula képeivel
18359.

3 600 HUF
9,76
11,25

1941-1942 Pannonia. VII. évf. 1. és 2. sz.
18360.

1 000 HUF

Urmánczy Antal: A magyar történet áttekintése a honfoglalás korától Bp. 1941., Kókai, 1 táblázat (nagyméretű, hajtogatott, színes) (Grafikus történelem-ábrázolás I. rész), sérült eredeti papírborítóval, 69 x 85 cm
18361.

1 400 HUF

18362.

1 000 HUF

1943 Beszámoló a magyarhoni Gusztáv Adolf Gyámintézet 1943 évi munkájáról
18363.

800 HUF

18364.

100 HUF
0,27
0,31

18365.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF