Printed Materials Number of items: 228
3297444
18353
482
Printed Materials
cca 1939 ,,Az én múzeumom" - Munkácsy Mihály (1844-1900), gyűjtőalbum 13 db beragasztott képpel, kiadja a Kir. M. Egyetemi Nyomda, kiadói zsinórfűzéses papírkötés, sérült borítóval, 28,5x42,5 cm
1 600 HUF
3272140
18354
482
Printed Materials
1939 Mohács meghívó a Mohácsi csata 413. évfordulójára tartott ünnepségre 4p.
2 000 HUF
3261563
18355
482
Printed Materials
1939-1942 Tolnai Világlapja 2 darab száma
1 000 HUF
3292382
18356
482
Printed Materials
Humoros gyászjelentés, meghívó a Szent József Egyházközség Munkásosztályának ünnepségére, folttal, 11,5x15,5 cm
1 000 HUF
3134728
18358
482
Printed Materials
cca 1940 a Rab Erdély krónikája c. munka reklám kiadványa a szerkesztő bizottság névsorával. 4 p.
3 000 HUF
3243836
18359
482
Printed Materials
cca 1940 5 db M. kir. Posta távirat. Biczó András, Kalicza Erzsébet, Éder Gyula képeivel
3 600 HUF
3274143
18360
482
Printed Materials
1941-1942 Pannonia. VII. évf. 1. és 2. sz.
1 000 HUF
3278942
18361
482
Printed Materials
Urmánczy Antal: A magyar történet áttekintése a honfoglalás korától Bp. 1941., Kókai, 1 táblázat (nagyméretű, hajtogatott, színes) (Grafikus történelem-ábrázolás I. rész), sérült eredeti papírborítóval, 69 x 85 cm
1 400 HUF
3195005
18362
482
Printed Materials
1 000 HUF
3195881
18363
482
Printed Materials
1943 Beszámoló a magyarhoni Gusztáv Adolf Gyámintézet 1943 évi munkájáról
2744345
18364
482
100
Printed Materials
1943 A Magyar Könyvnyomdai Munkások Szakszervezetének jelentése a központi vezetőség 1938-42. évi működéséről. Bp., Világosság-ny., 116 p. Foltos borítóval. 3220730
18365
482
Printed Materials
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house