https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 228

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1944 Váchartyán, gosztonyi és krencsi Gosztonyi Miklós cs. és kir. kamarás halotti értesítője
1
18366.

1944 Váchartyán, gosztonyi és krencsi Gosztonyi Miklós cs. és kir. kamarás halotti értesítője

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
1945 A Kis Újság, az Fkgp lapja, a Szálasi kormány tagjainak bírósági peréről, 1945. ápr. 28. Göring szökéséről tudósító Mai nap c. újság szám.
1
18367.

1945 A Kis Újság, az Fkgp lapja, a Szálasi kormány tagjainak bírósági peréről, 1945. ápr. 28. Göring szökéséről tudósító Mai nap c. újság szám.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Az állatvilág rendszerezése és fejlődéstörténete, 3 db szemléltető tábla, 39x39 cm és 56x39 cm között
1
18368.

Az állatvilág rendszerezése és fejlődéstörténete, 3 db szemléltető tábla, 39x39 cm és 56x39 cm között

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Vegyes könyvborító tétel, közte illusztrált, jobb darabokkal: Rados Jenő: Magyar oltárok; José Ortega y Gasset: A tömegek lázadása (Byssz Róbert); Várkonyi Nándor: Sziriat oszlopai; stb. Változó állapotban.
1
18369.

Vegyes könyvborító tétel, közte illusztrált, jobb darabokkal: Rados Jenő: Magyar oltárok; José Ortega y Gasset: A tömegek lázadása (Byssz Róbert); Várkonyi Nándor: Sziriat oszlopai; stb. Változó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
57 db szentkép + régi imakönyv
1
18370.

57 db szentkép + régi imakönyv

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
3
 
XX. sz. közepe - vége "Szép vagy, gyönyörű vagy Magyarország", nyomat modern üvegezett fa keretben, elcsúszott a keretben, kis szakadással, 30x43 cm, keret: 37x52 cm
1
18371.

XX. sz. közepe - vége "Szép vagy, gyönyörű vagy Magyarország", nyomat modern üvegezett fa keretben, elcsúszott a keretben, kis szakadással, 30x43 cm, keret: 37x52 cm

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
1
 
cca 1946-1960 vegyes papírrégiség tétel: népbírósági ítélet, Pozsgay Imre aláírás, Ujpesti Dózsa aláírt emléklap, nemzetközi vonatjegy, stb
1
18372.

cca 1946-1960 vegyes papírrégiség tétel: népbírósági ítélet, Pozsgay Imre aláírás, Ujpesti Dózsa aláírt emléklap, nemzetközi vonatjegy, stb

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
2
 
1946 Magyar Közlöny 1946. okt. 18. száma, kis szakadással, 4 p.
1
18373.

1946 Magyar Közlöny 1946. okt. 18. száma, kis szakadással, 4 p.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
1947-1949 Szabad Száj 16 száma, változó állapotban, közte szakadt.
1
18374.

1947-1949 Szabad Száj 16 száma, változó állapotban, közte szakadt.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
1947 A Magyar Vegetárius Egyesület fennállásának 50. évfordulója alkalmából tartott közgyűlés és megnyitó előadás meghívója (2 db)
1
18375.

1947 A Magyar Vegetárius Egyesület fennállásának 50. évfordulója alkalmából tartott közgyűlés és megnyitó előadás meghívója (2 db)

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
[Folyóirat] Huszadik Század. Társadalomtudományi és politikai szemle. Szerkeszti Csécsy Imre. Megjelenik kéthavonkint. 35. évfolyam, 2. szám, Budapest, 1947 (Benne: Békét Csehszlovákiával, A Dunai Konföderációról) és 36. évf. 2. szám Budapest, 1948. Társadalomtudományi Társaság (Antiqua Rt. ny.) (Durkheim a demokráciáról, Szabó József: A szabadság új értelme) A Huszadik Század társadalomtudományi folyóirat a múlt század meghatározó szociológiai periodikája volt, 1900-1919 között polgári radikális szellemben Jászi Oszkár szerkesztette. A lap 1926-1939 között, névváltoztatás után Századunk címmel jelent meg, előbb Vámbéry Rusztem, majd 1934-től Csécsy Imre szerkesztésében.
1
18376.

[Folyóirat] Huszadik Század. Társadalomtudományi és politikai szemle. Szerkeszti Csécsy Imre. Megjelenik kéthavonkint. 35. évfolyam, 2. szám, Budapest, 1947 (Benne: Békét Csehszlovákiával, A Dunai Konföderációról) és 36. évf. 2. szám Budapest, 1948. Társadalomtudományi Társaság (Antiqua Rt. ny.) (Durkheim a demokráciáról, Szabó József: A szabadság új értelme)
A Huszadik Század társadalomtudományi folyóirat a múlt század meghatározó szociológiai periodikája volt, 1900-1919 között polgári radikális szellemben Jászi Oszkár szerkesztette. A lap 1926-1939 között, névváltoztatás után Századunk címmel jelent meg, előbb Vámbéry Rusztem, majd 1934-től Csécsy Imre szerkesztésében.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
1948 Budapesti Egységes Hálózat (Budapest és Környéke) Betűrendes Távbeszélőnévsora. - Budapesti Egységes Hálózat (Budapest és Környéke) Tábeszélő Szaknévsora. Összeáll: Magyar Postaszemélyzet Jóléti Alapítványának Hirdető Irodája. Szerk.: Nedeczky László. Bp,1948, Sérült papírborítóval
1
18377.

1948 Budapesti Egységes Hálózat (Budapest és Környéke) Betűrendes Távbeszélőnévsora. - Budapesti Egységes Hálózat (Budapest és Környéke) Tábeszélő Szaknévsora. Összeáll: Magyar Postaszemélyzet Jóléti Alapítványának Hirdető Irodája. Szerk.: Nedeczky László. Bp,1948, Sérült papírborítóval

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment