Printed Materials

Number of items: 228

18378.

1 600 HUF

cca 1950-1980 Német városképes albumok, 7 db (Berlin, Lipcse, Drezda, stb.), fekete-fehér ill. színes képekkel, vegyes méretben és állapotban
18379.

2 000 HUF

cca 1950 Sztálinról szóló dalok kottái + 2 db Sztálint ábrázoló színes nyomat, vegyes állapotban
18380.

1 200 HUF

cca 1950 Karél-Finn SzSzK (a Szovjetunió 1940 és 1956 között létezett tagállama) térképe és címere, kissé viseltes állapotban, 13,5x21,5 cm
18381.

1 400 HUF
10

2 db üres füzet: "Milliméter füzet", régi spirálfűzéses füzet négyzetrácsos lapokkal + "Honvédség" feliratú, Rákosi-címeres borítójú vonalas füzet
18382.

1 600 HUF

18383.

2 000 HUF

Vegyes nyomtatványok és fotók: litográfia, meghívók, régi reklám nyomtatványok
18384.

3 000 HUF

1952 A Népsport 3 db a Helsinki olimpiáról tudósító száma (1952. júl. 23., júl. 29., aug. 2.), a címlapon a magyar eredményekkel, kisebb sérülésekkel
18385.

1 800 HUF

18387.

2 000 HUF

1955 Belépőjegy az Aranycsapat osztrák-magyar meccsre a Népstadionba, hátoldalán reklámmal
18388.

12 000 HUF

cca 1955 Jávor Pál amerikai turnéja végén kiadott füzet, benne Jávor Pál az amerikai magyar közönségtől búcsúzú soraival, valamint dalszövegekkel. Kiadó tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, 32 p.
18389.

2 800 HUF

1956 Az Érdekes újság első, induló fél évfolyama, bekötve, jó állapotban
18390.

3 200 HUF
8,67
10,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF