Printed Materials Number of items: 228
3215024
18378
482
Printed Materials
1 600 HUF
3247430
18379
482
Printed Materials
cca 1950-1980 Német városképes albumok, 7 db (Berlin, Lipcse, Drezda, stb.), fekete-fehér ill. színes képekkel, vegyes méretben és állapotban
2 000 HUF
3208064
18380
482
Printed Materials
cca 1950 Sztálinról szóló dalok kottái + 2 db Sztálint ábrázoló színes nyomat, vegyes állapotban
1 200 HUF
3293415
18381
482
Printed Materials
cca 1950 Karél-Finn SzSzK (a Szovjetunió 1940 és 1956 között létezett tagállama) térképe és címere, kissé viseltes állapotban, 13,5x21,5 cm
1 400 HUF
3247696
18382
482
Printed Materials
2 db üres füzet: "Milliméter füzet", régi spirálfűzéses füzet négyzetrácsos lapokkal + "Honvédség" feliratú, Rákosi-címeres borítójú vonalas füzet
1 600 HUF
3262232
18383
482
Printed Materials
2 000 HUF
3297203
18384
482
Printed Materials
Vegyes nyomtatványok és fotók: litográfia, meghívók, régi reklám nyomtatványok
3 000 HUF
3277249
18385
482
Printed Materials
1952 A Népsport 3 db a Helsinki olimpiáról tudósító száma (1952. júl. 23., júl. 29., aug. 2.), a címlapon a magyar eredményekkel, kisebb sérülésekkel
1 800 HUF
3121454
18387
482
Printed Materials
2 000 HUF
3297990
18388
482
Printed Materials
1955 Belépőjegy az Aranycsapat osztrák-magyar meccsre a Népstadionba, hátoldalán reklámmal
12 000 HUF
3265740
18389
482
Printed Materials
cca 1955 Jávor Pál amerikai turnéja végén kiadott füzet, benne Jávor Pál az amerikai magyar közönségtől búcsúzú soraival, valamint dalszövegekkel. Kiadó tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, 32 p.
2 800 HUF
3196597
18390
482
3200
Printed Materials
1956 Az Érdekes újság első, induló fél évfolyama, bekötve, jó állapotban
3 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house