Printed Materials

Number of items: 228

Vegyes névjegykártya tétel (Nagy József királyi és miniszteri tanácsos, Késmárky Kullmann László kereskedelmi főtanácsos, stb.), 8 db
18292.

2 000 HUF

cca 1920-1940 Vegyes irredenta témájú papírrégiség, 3 db, közte képeslap, és levélzárók.
18293.

1 600 HUF

18294.

8 000 HUF

18295.

3 000 HUF

1925 A szentségek vázlatcsoportja. Elemi IV. (V-VI.) osztály részére írta: Gabriel Antal. Iskolai oktatóplakát. Bp., Stephaneum-ny., kissé foltos, sérült, 69x41 cm
18296.

2 800 HUF

1926 Intim Pista naptára szerk Erődi Jenő
18297.

1 200 HUF

1926 Lugos, csíkszeredai Gábor György nyug. MÁV főfelügyelő gyászjelentése, Versecre postázva, apró lapszéli szakadással
18298.

2 000 HUF

1926 A Tolnai Világlapja XXVIII. évf. II. félévének egybekötött számai, félvászon-kötésben, helyenként sérült, hiányos lapokkal
18299.

1 400 HUF

1926 A Tolnai Világlapja XXVIII. évf. I. félévének egybekötött számai (nem teljes), sérült félvászon-kötésben, vegyes állapotban
18300.

1 400 HUF

18301.

1 000 HUF

1927 A Tolnai Világlapja XXIX. évf. I. félévének egybekötött számai (nem teljes), sérült félvászon-kötésben, helyenként sérült, hiányos lapokkal
18302.

1 400 HUF

1927 A Tolnai Világlapja XXIX. évf. II. félévének egybekötött számai (nem teljes), sérült félvászon-kötésben, vegyes állapotban
18303.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF