https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Printed Materials Number of items: 228
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3277248
18292
482
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
Vegyes névjegykártya tétel (Nagy József királyi és miniszteri tanácsos, Késmárky Kullmann László kereskedelmi főtanácsos, stb.), 8 db
Starting price:
2 000 HUF
3297660
18293
482
0
1600
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1920-1940 Vegyes irredenta témájú papírrégiség, 3 db, közte képeslap, és levélzárók.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3164041
18294
482
0
8000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1922 Ipari és kereskedelmi beszerzési források. Handels-Handbuch für den Orient. Alamanach Commercial Pour L'Orient. Szerk. a m. kir. Kereskedelmi Muzeum aligazgatója A[rmin] Sasvári. Bp., 1922, Pallas, 1 (térkép) t.+XXVIII.+784 p. Francia és német nyelven. Korabeli reklámokkal. Fekete-fehér szövegközti képekkel illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, volt könyvtári példány, a térképen szakadással, a lapok alsó szélein szakadásokkal (703-770.), aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
3254319
18295
482
0
3000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1925 Venezia, 32 Quadri Artistici delle Galerie di Venezia / Velence, 32 művészeti reprodukciót tartalmazó album, kiadói dekoratív, harántalakú, zsinórfűzéses papírkötésben, kissé sérült borítóval, 22x31,5 cm
Starting price:
3 000 HUF
3264432
18296
482
0
2800
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1925 A szentségek vázlatcsoportja. Elemi IV. (V-VI.) osztály részére írta: Gabriel Antal. Iskolai oktatóplakát. Bp., Stephaneum-ny., kissé foltos, sérült, 69x41 cm
Starting price:
2 800 HUF
3199419
18297
482
0
1200
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1926 Intim Pista naptára szerk Erődi Jenő
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3296253
18298
482
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1926 Lugos, csíkszeredai Gábor György nyug. MÁV főfelügyelő gyászjelentése, Versecre postázva, apró lapszéli szakadással
Starting price:
2 000 HUF
3266826
18299
482
0
1400
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1926 A Tolnai Világlapja XXVIII. évf. II. félévének egybekötött számai, félvászon-kötésben, helyenként sérült, hiányos lapokkal
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3266779
18300
482
0
1400
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1926 A Tolnai Világlapja XXVIII. évf. I. félévének egybekötött számai (nem teljes), sérült félvászon-kötésben, vegyes állapotban
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
2841701
18301
482
0
1000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1927 Literatura almanachja. Beszámoló a szellemi életről. Bp., 1927, Lantos. Általános magyar könyvjegyzék második bővített és javított kiadásával. 806 p. Kiadói félvászonkötés, kissé sérült gerinccel, foltos gerinccel és borítóval, kissé sérült kötéssel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3266831
18302
482
0
1400
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1927 A Tolnai Világlapja XXIX. évf. I. félévének egybekötött számai (nem teljes), sérült félvászon-kötésben, helyenként sérült, hiányos lapokkal
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3266832
18303
482
0
1400
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1927 A Tolnai Világlapja XXIX. évf. II. félévének egybekötött számai (nem teljes), sérült félvászon-kötésben, vegyes állapotban
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment